bbbbb40
تحقق پیش بینی رهبر انقلاب و ابطال خوش‌بینی‌ها چاپ فرستادن به ایمیل
نوشته شده توسط Administrator   
چهارشنبه ، 22 آبان 1392 ، 14:37
مسابقه تعریف خواب بین فرزندان موسوی و کروبی هنوز به فینال نرسیده و معلوم نیست که خواب اصلی این دو برای آینده کشور را کدام طرف زودتر تعریف خواهند کرد! 279
2847

بعد از درخت روزنامه‌ای که اخیرا به خواب میرحسین موسوی آمده بود، فرزند مهدی کروبی نیز از برای عقب نماندن پدرش از قافله خواب دیدن، خوابی قدیمی‌تر را تعریف کرده تا همبستگی رهبران فتنه را بیش از پیش نمایان کند!
محمدتقی کروبی اخیرا در رسانه های ضدانقلاب از قول پدرش خوابی را نقل کرده که بر اساس آن، "مهدی کروبی را در بیابانی تنها گذاشته بودند"!

او البته تاریخ تعریف این خواب را یلدای 89 اعلام کرده که نشان می‌دهد خواب او 3 سال قبل از خواب میرحسین موسوی دیده شده است!

کروبی که پیش از این ثابت کرده دست‌کم از نظر خواب دیدن بسیار جلوتر از میرحسین موسوی است(!)، در ماه های اخیر با مصاحبه های متعدد فرزندانش با رسانه های داخلی  وخارجی بیش از موسوی در رسانه های حامی فتنه مورد توجه قرار گرفت.

برخی ناظران خواب اخیر موسوی را در راستای همین کم توجهی رسانه ها به او ارزیابی کرده بودند.

نکته مورد توجه در این میان نیاز مبرم این دو به یک تعبیرکننده حرفه ای خواب است که به نظر می رسد از آن بی‌بهره‌اند!

با این وجود خواب اصلی موسوی و کروبی برای کشور همچنان در هاله‌ای از ابهام قرار دارد. هرچند که سید محمد خاتمی گاهی با ورود عجولانه به ماجرای حصر خانگی این دو، تعبیر نسبتا دقیقی از این خواب‌ها ارائه می‌دهد! خاتمی هر از چندگاهی با مایه گذاشتن از آبروی نظام(!)، لزوم رفع حصر این دو را یادآوری می کند تا مبادا جنبش سبز مرده مورد ادعا، کاملا از اذهان پاک و فراموش شود!

به هر ترتیب هنوز خواب اصلی و مهمتری که میرحسین و کروبی برای آینده کشور دیده اند از سوی هیچ یک از فرزندان آنها رونمایی نشده است و باید دید در مسابقه تعریف خواب میان فرزندان موسوی و کروبی کدام طرف بالاخره از این خواب اصلی رونمایی خواهند کرد!


 
Secured by Siteground Web Hosting