bbbbb40
عزاداری فتنه گران بر آنچه در مجلس بر آنان گذشت! چاپ فرستادن به ایمیل
نوشته شده توسط Administrator   
شنبه ، 26 مرداد 1392 ، 13:21
وی با ناراحتی از اینکه در عرصه دفاع از دروغ تقلب، وی و پدر و مادرش تنها مانده اند! خطاب به دولت گفته است: " تاکتیک عقب نشینی و فاصله گرفتن از گذشته افتخار آمیز جواب نداد. " 329
4501


محمد تقی کروبی فرزند دروغگو و فتنه گر بزرگ کروبی در باب رای اعتماد مجلس به وزرا در سایت ضد انقلاب (سحام نیوز) مطالبی را عنوان نموده است.

اینوی که در این یادداشت عصبانیتش به خاطر مواضع انقلابی و ضد جریان فتنه 88 وزرای محترم کاملا مشهود است چرندیاتی گفته که فقط از این خاندان شنیده می شود!

وی با ناراحتی از اینکه در عرصه دفاع از دروغ تقلب، وی و پدر و مادرش تنها مانده اند! خطاب به دولت گفته است: " تاکتیک عقب نشینی و
فاصله گرفتن از گذشته افتخار آمیز جواب نداد. "

اینکه کدام گذشته افتخار آمیز مد نظر این عزیز! فتنه گر هست نا معلوم است کاش کمی به این گذشته افتخار آمیز اشاره می کردند تا مردم از این خاندان به خاطر این گذشته افتخار آمیز تجلیل می کردند.

مگر دولت تدبیر و امید با این گذشته به میدان آمد که تاکتیکش جواب نداده باشد! ریاست محترم جمهور بارها بر توهم تقلب در 88 اذعان داشته و آن حرکات را غیر قانونی دانسته است و در تمام مناظره ها و مباحث انتخاباتی بر آن تاکید نموده اند.

البته شاید منظور وی از این گذشته افتخار آمیز همان گذشته ای می باشد که در فتنه آمریکایی اسراییلی88 باعث شد تا دشمنان این مردم از کروبی با لقب شیخ شجاع نام ببرند! شجاعت در برابر خون شهدا و راه شهدا و امام شهدا را باید از کروبی پرسید چیست زیرا تا آنجایی که حافظه ما یاری می کند امام این انقلاب فرمودند هروقت دشمنان از شما تعریف کردند بدانید اشتباه کرده اید.


وی که سنگینی سنگ لحد را بر روی قبر فتنه انگیزانه خود و جنبش مرده سبز در هفته گذشته احساس کرده است در انتها نوشته است: "ضمن احترام به مواضع این سه عزیز بر این باورم که اگر آنان با صراحت از مواضع گذشته خود دفاع می کردند، آنگاه برای ممانعت از باز شدن پرونده فجایع ۸۸، عقلای طرف مقابل، سنگ را به دست اصحاب آلوده فرقه مصباحیه نمی داند."

ما که نمی دانیم شاید گوشهای ایشان سنگین باشد این وزرا یی هم که رای نیاوردند با صراحت گفتند در گذشته هم نظرشان مثل امروز این بود که تقلب صورت نگرفته است و این را بارها گفته و در هیچ یک از راهپیمایی های غیر قانونی نیز شرکت نداشته اند و این صحبت ها را محمد تقی کروبی از کجا گفته است باید خود به آن پاسخ بدهد.

هر چند این خانواده در پرونده سازی و ... ید طولایی دارند و بعید نیست دست به افشاگری هایی بر علیه اعضای کابینه فعلی هم بزنند!؟

 


 
Secured by Siteground Web Hosting