bbbbb40
کارشناس بی بی سی :موسوی و کروبی به اندازه بستنی هم برای مردم ارزش ندارند چاپ فرستادن به ایمیل
نوشته شده توسط Administrator   
يكشنبه ، 18 فروردين 1392 ، 12:14
خلجی کارشناس برنامه تحلیل سیاسی بی بی سی که روزهای جمعه و با عنوان آخر هفته برگزار میشود ، با اشاره به اعتراض مردم برای نرسیدن بستنی 5 تنی به ایشان یادآور شد که سران فتنه به این اندازه هم ارزش ندارند. 369
4044

ظهر امروز بی بی سی فارسی در برنامه ای پیرامون بازداشت مهدی خزعلی (جنجال سالار شهرت طلبی که با طرح بحث های انحرافی به دنبال سهم خواهی در مناسبات قدرت در ایران است)به گفت و گو با خلجی از انستیتو مطالعات خاورنزدیک در آمریکا و تقی رحمانی عضو گروهکی از ملی مذهبی ها پرداخت.

در جریان تحلیل ها و اتهام افکنی های گوناگون کارشناسان بی بی سی در دفاع از مهدی خزعلی که حتی پدرش نیز خواستار برخورد قاطعانه نظام با وی شده است ، خلجی نکته بسیار جالبی را مورد اشاره قرار داد و یادآوری کرد که موسوی و کروبی اینقدر برای مردم ایران ارزش ندارند که کسی حاضر به دفاع از آنان باشد.

پیش تر نیز بی بی سی فارسی با انتشار گزارش هایی هدفمند درآستانه انتخابات ریاست جمهوری تلاش کرده بود تا از بازداشت موسوی و کروبی به صورت نظارت در منزلی در تهران به عنوان وسیله ای برای کاهش مشارکت عمومی بهره برداری کند.

حالا این کارشناس تندروی بی بی سی آمریکا معتقد است وقتی در ایران برای نرسیدن یک بستنی بزرگ به تعدادی، نارضایتی به وجود می آید ببینید این مساله چقدر پیش پاافتاده و بی اهمیت است که مردم برای آن واکنشی نشان نمی دهند.

عدم اعتنای مردم کشورمان به سران فتنه از یکسو و نزدیک شدن به موعد انتخاباتی که غربی ها و متحدان داخلی شان در ایران تقریبا تمامی برگ های برنده خود را در آن باخته اند بیش از گذشته باعث ارائه تحلیل های ناشی از عصبیت و ناامیدی ضد انقلاب علیه کشورمان شده است.

گفتنی است همزمان با اعلام تمایل اشخاصی مانند محمد خاتمی برای حضور در عرصه انتخابات، جریان های خارج از کشور فتنه و براندازان سیاسی نزدیک به اصلاح طلبان وی را به دلیل عدم توجه به بازداشت موسوی و کروبی مورد انتقاد قرار داده و وی را محکوم به خیانت علیه باصطلاح جنبش سبز قرار داده اند.


 


 
Secured by Siteground Web Hosting