bbbbb40
دستانِ خالی رادیو فردا در دومین سالگرد ۲۵ بهمن چاپ فرستادن به ایمیل
نوشته شده توسط userspecial2   
شنبه ، 28 بهمن 1391 ، 12:45
درحالیکه دو سال از حصر کروبی و موسوی می گذرد همچنان آمریکا و دست نشانده اش رادیو فردا، در پی سوء استفاده از آن و سیاه نمایی هستند. 252
7991

4564.jpg - 37.01 Kbبعد از اینکه تلاش برای غیر قانونی جلوه دادنِ حصر فتنه گران و جنجالهای به اصطلاح حقوق بشری شیرین عبادی و دخالتهای بیجای آمریکا و اسرائیل و بیانیه های بی خردانه معاندان در داخل و خارج راه به جایی نبرد، این بار رادیو فردا سعی کرد با مظلوم نمایی در باره یک زن، احساسات مخاطبش را تحریک کند. رادیو فردا بعد از احضار دختران موسوی و پسر کروبی به دادسرا، در حالیکه در پوست نمی گنجید، خبر را در صدر اخبار خود گذاشت. و احتمالاً منتظر بود حال که دو سال از حصرِ فتنه گران گذشت و اتفاقی نیافتاد، با بازداشتِ فرزندانِ خائنین به نظام، "ایران قیامت بشه"!!! یا حد اقل بازداشتشان طولانی می شود و بهانه خوبی برای فشار علیه نظام به دست می آوریم. اما این نقشه نقش بر آب شد و آنها زود آزاد شدند. بعد از آزادیشان رادیو فردا، اظهاراتی از قول آنها منتشر کرد. اما حالا بعد از چند روز مجدداً خبری در اینباره پخش می نماید و در آن از قول نرگس موسوی ادعا های جالبی شده که در خبرِ قبلی از این تظلم ها اثری نبود! رادیو فردا از قول دختر موسوی در خبری با عنوان "دختر میرحسین موسوی: فشارهای امنیتی منجر به جدایی همسرم شد" ادعا کرده بیوه شدنش هم تقصیر نظام بوده :


"تقریبا هفته‌ای یک بار او را (همسرم را) بازجویی می‌بردند و تهدیدش می‌کردند. به او برای طلاق فشار می‌آوردند! حتی به او می‌گفتند چرا زن صیغه‌ای نمی‌گیری و یک سری حرفایی که از گفتن آن شرم دارم... این برخوردها منجر به طلاق ما شد."!!!

و سپس به مظلوم نمایی از وی پرداخته که او به رفتار ماموران اعتراض داشته و گفته : 

«یکی از آقایان من را هل داد داخل (منزل) به طوری که دستم آسیب دید... یکی از آن‌ها دستش را بالا برد و گفت چنان می‌زنم توی دهانت که دندانهایت بریزد داخل دهانت... من را جلوی چشم فرزندم تهدید به قتل کردند. زمانی که داشتند خانه را تفتیش می‌کردند یکی از همان آقایان به من گفت اگر دست او بود از ساختمان من را پایین پرت می‌کرد.» 

اینجا ۲ نکته لازم به ذکر می رسد:
۱- رادیو فردایی که برای چند ساعت احضار شما بلوای خبری به راه می اندازد، چطور هر هفته! شوهر شما را برای بازجویی می بردند و او از این خوراک مناسبِ خبری برای خبر های پر آب و تاب استفاده نکرد؟
۲- نیروی انتظامی آنقدر شرف و اقتدار دارد که اراذل و گردن کلفت های تهران را با اقتدار به بند بکشد و یا زورگیرهای زنجیر پاره کرده را در وسط میادین اصلی شهر اعدام کند، نه اینکه حقیرِ بی نوایی را در خانه اش تهدید به زدن و قتل کند. اصلاً از تهدید و طلاق و ... یک بیوه زن که نزدیکترین شخص به خودش را هم نتوانسته با خود همراه نماید، چه چیز عاید نظام مقتدرِ ایران اسلامی می شود؟ پدران شما که جرمشان محرز بود طبق مصالحِ نظام، تحت مراقبت قرار گرفتند، تا مردم حقشان را کف دستشان نگذارند و در واقع از آنها صیانت شود، حال چه کسی باور می کند نیروهای امنیتی بی دلیل وارد خانه مطلقه ای شوند، او را تهدید کنند و به زور ببرند؟
مسئله به اینجا ختم نمی شود و حتی دختر موسوی بیکاری خود و خواهرش را هم به گردنِ نظام می اندازد:

«از بازجویی همسر سابقم شروع شد تا کتک زدن شوهر خواهرم و اخراج خواهرم که دارای دکترا است و یک استاد دانشگاه بود و به این نحو کنار زده شد. خود من هم امنیت شغلی نداشتم. هر وقت که کاری را شروع می‌کردم اختلال ایجاد می‌کردند و برای همکاران و در محیط کار مزاحمت برایم ایجاد می‌کردند.»

البته در موردِ مدارک دکترای اطرافیان خانواده موسوی شک و شبهه های زیادی وجود دارد اما از آن که بگذریم، یعنی ماموران امنیتی همینطور بیکار دنبال این خانم بودند هر کجا کار پیدا کند، او را از کار بیکار کنند! نه خانم محترم، به فرض محال اگرکسی مانع کار شما در جایی شده، مامور نبوده بلکه یک ایرانی بوده که انزجارش را از دختر یک خود فروخته فتنه گر که آبروی نظامش را به بازی گرفته به آن صورت اعلام کرده است. این مظلوم نمایی های جاهلانه و تقاضای صیغه و طلاق و کتک زدن و ... فقط به درد تهیه خبر برای رادیو فردا (که شعور سیاسی اش از اسافل اعضاء و سرگرم شدن با موضوعات مرتبط به آن بالاتر نیست) والبته حرمسرای صادق صبا (بی بی سی فارسی) می خورد نه نشان دادن حقانیت شما. 
رادیو فردا در روزهای منتهی به ۲۵ بهمن، بسیار کوشید تا با برجسته کردن احضار دختر موسوی و پسر کروبی به دادگاه، برای خود خبر تهیه کند تا شاید در ایران اتفاق خاصی بیافتد، غافل از آنکه اتفاق خاص در ۲۲ بهمن ماه امسال افتاد. همان اتفاق که فردای آن روز اوباما را مجبور کرد تعدادی از مزدورانش را از افغانستان خارج کند!

 


 
Secured by Siteground Web Hosting