bbbbb40
کروبی و موسوی باید محاکمه می‌شدند چاپ فرستادن به ایمیل
نوشته شده توسط Administrator   
شنبه ، 14 بهمن 1391 ، 12:20
من تعجبم از این آقایان است که چطور می خواستند رییس جمهور شوند. حداقل موسوی 13 میلیون رای داشت اما آقای کروبی با 300 هزار رای می خواست رییس جمهور ما شود؟ این آقایانی که دم از انتخابات آزاد می زنند مگر با همین انتخابات هر کدام 8 سال رییس جمهور نبودند. تعجب می کنم این افراد چطور می خواهند روز قیامت جواب دهند. من تعجب می کنم از کسانی که در آستین انقلاب گیر کرده اند و صحبت از انقلاب می کنند. 707
6029

عضو شورای مرکزی جامعه روحانیت مبارز معتقد است: فتنه‌های رنگینی که در کشور براه افتاد امادشمنان جوابشان را از مردم گرفته‌اند. مطرح‌کنندگان انتخابات آزاد نیز بدانند در نظر مردم وطن فروش و خائن هستند.

جعفر شجونی در گفتگو با «فردا» با انتقاد از عملکرد رسانه های مزدور غربی در برابر برگزاری انتخابات آزاد در ایران گفت: به حمدالله در کشور با ثبات  که دارای قانون اساسی و رهبر شایسته است زندگی می کنیم. رسانه های عقده ای ومزدور و حقوق بگیر از غرب عادت کرده اند که همیشه در برابر اتفاقات و خبرهای خوب ایران واکنش منفی نشان دهند.

شجونی افزود: رسانه های غربی چطور اصلا وقایع و اتفاقاتی که در کشور آمریکا یا اروپا می افتد را نمی بینند. جنایات بحرین و دولت های یمن را پیگیری نمی کنند و عادت کرده اند که گزینشی فکر کنند و عمل نمایند. عادت کرده اند که مدام یک کشور با ثبات و سربلند مانند ایران را در نظر گرفته و در برابرش هجوم تبلیغاتی کنند. آمریکا و اروپا در مشکلات اقتصادی خود غرق هستند اما چشم شان را به این مشکلات بسته اند. مگر برای آمریکا در دنیا آبرویی هم باقی مانده است. در برابر آنها هم یک مشت مزدور ایرانی و غیر ایرانی هم با گرفتن دلار مدام از انتخابات آینده ایران صحبت می کنند و مثلا دلشان برای ملت ایران سوخته است.

عضو شورای مرکزی جامعه روحانیت مبارز در خصوص شانتاژهای خبری که  درباره انتخابات آزاد در ایران صورت گرفته نیز گفت: چطور می توانند به چند هزار مومن متدین که پای صندوق ها می نشینند تهمت بزنند. تعجب می کنم این افراد چطور می خواهند روز قیامت جواب دهند. من تعجب می کنم از کسانی که در آستین انقلاب گیر کرده اند و صحبت از انقلاب می کنند.

شجونی خطاب به کسانی که ادعای طرح انتخابات آزاد را می‌کنند، گفت: ربع پهلوی اولین کسی بود که حرف مزخرف انتخابات آزاد را به زبان آورد و خواستار انتخابات آزاد شد. بعد از آن آقای خاتمی، موسوی خوئینی ها و بعد هم آقای هاشمی این حرف را تکرار کردند. چرا این دوستان انقلاب، حرف های ضد انقلاب را تکرار می کنند؟ هنوز انتخاباتی نیامده که بخواهیم حرف آزادی آن را بزنیم. مگر مزدوری و نوکری برای اجانب چقدر درآمد دارد که این گونه در برابر نظر مردم ایستادگی می کنند؟

وی تاکید کرد:. همین آقایانی که دم از انتخابات آزاد می زنند مگر با همین انتخابات هر کدام 8 سال رییس جمهور نبودند. اینها همکار ضدانقلابند و باید دقت کنیم که در زمان باقی مانده تا انتخابات بهانه به دست دشمن ندهیم و مار در آستین پرورش ندهیم.

شجونی در باره نقش رسانه در آستانه انتخابات تاکید کرد: برخی رسانه ها آزادانه گمانه زنی و به حرف های خارجی ها توجه می کنند. این یک نوع زورگیری است. اینها محیط را برای خودشان آزاد دیدند و هر چه می خواهند در رسانه خود به زبان می آورند. آنها پیشاپیش مردم را متقلب خطاب می کنند خبرنگاران و روزنامه نگارانی که تعدادی از آنها مزدور هستند بدانند اگر جامعه را دچار التهاب کنند آتشش دامن خود آنها را خواهد گرفت. 

وی همچنین در خصوص آزادی آقای موسوی و کروبی از حصر خانگی گفت: من تعجبم از این آقایان است که چطور می خواستند رییس جمهور شوند. حداقل موسوی 13 میلیون رای داشت اما آقای کروبی با 300 هزار می خواست رییس جمهور ما شود؟ به نظر بنده آنها باید طبق قانون در دادگاه محاکمه و برای آنها رای صادر می شد و سپس مورد عفو قرار می گرفتند. من شنیدم آزاد شده اند اما اگر هم نشده باشند بیایند توبه کنند و یک نامه اشتباه کردیم بنویسند و دست از این ادعا ها هم بردارند. متاسفانه وقتی قوه قضاییه آنها را محاکمه نکرد آنها هم پررو شدند و به حرف های خود ادامه دادند.

 


Last Updated on شنبه ، 14 بهمن 1391 ، 12:59
 
Secured by Siteground Web Hosting