bbbbb40
بیانیه تهدید آمیز فرزندان موسوی و کروبی! چاپ فرستادن به ایمیل
نوشته شده توسط مدیر خبری   
چهارشنبه ، 20 دی 1391 ، 18:29
2
7858

بیانیه تهدید آمیز فرزندان موسوی و کروبی!

نزدیک شدن به ایام انتخابات یازدهمین دوره ریاست جمهوری ایران و تلاش بی وقفه اصلاح طلبان بدون کوچکترین توجهی به سران فتنه یکی از اصلی تریم دلائل دست و پا زدن فرزندان موسوی و کروبی برای دوباره مطرح کردن این دو و ...

به گزارش 598؛ بعد از وقابع تلخی که در ماه های پس از انتخابات ریاست جمهوری سال 88 در کشور به وقوع پیوست، آخرین صحنه بازی فتنه گران ظهر عاشورای همان سال بود که دیگر کاسه صبر مردم لبریز شد و نسخنه فتنه گران را در 9دی ماه 88 در هم پیچیدند.

اما انقلاب اسلامی ایران با تکیه بر رافت اسلامی و نظر به محاکمه خیابانی موسوی و کروبی ، که در 9 دی ماه توسط مردم برگزار شد، تصمیم گرفت مجازات آنها را به حداقل برساند و تنها به حصر خانگی آنها بسنده کرد.

alt

البته ناگفته نماند در مدتی که موسوی و کروبی در این شرایط قرار داشتند، اخبار و تصاویری مبنی بر سفر آنها به برخی شهرهای خوش و آب و هوا و برقرار بودن برنامه های تفریحیشان بگوش می رسید که در اینجا مجالی برای پرداختن به آن نیست.

اما در چنین شرایطی سایت های ضد انقلاب خبر دادند فرزندان سران فتنه 88 در بیانیه ای مشترک از نظام طلبکار شده اند و بدون توجه به اینکه موسوی و کروبی در ایام پس از انتخابات کشور را دچار چه هزینه های سنگینی کرده اند دوباره بر توهم تقلب در انتخابات تاکید کرده و در خصوص وضعیت پدرانشان نظام را مورد تهدید! قرار داده اند.

فرزندان شیخ مهدی کروبی و میرحسین موسوی در ابتدای این بیانیه آورده اند: "پس از گذشت ۴۳ ماه از انتخابات مهندسی شده دوره دهم و در آستانه انتخابات یازدهم ریاست جمهوری مقامات رسمی کشور بدون توجه به وضعیت اسفبار داخلی و بین المللی ناشی از سیاست های غلط چند سال گذشته و نیز برای سرپوش گذاشتن بر فساد حاکم، هنوز از فتنه می گویند و در این مسیر با بهره گیری از بی هویت های آلوده و فاسد در تریبون های مختلف بویژه صدا و سیمای انحصاری، مطبوعات و سایت های رسمی و غیر رسمی که از بیت المال ارتزاق می کنند همچنان به تهدید و ایراد تهمت های ناروا نسبت به آقایان کروبی و موسوی و مردم معترض و همراهان آنان ادامه می دهند."

در ادامه این بیانیه سراسر تهمت که خود سندی دال بر جولان خانواده های سران فتنه 88 در کشور است، فرزندان این دو فتنه گر گفته اند: "۲۳ ماه است که آقای موسوی و خانم رهنورد در منزل خود و آقای کروبی در مکانی که مقامات امنیتی برای آنها تعیین کرده اند، بدون طی کردن مراحل قانونی و بی دلیل زندانی می باشند.

"خانواده سران فتنه 88 با لحنی طلبکارانه ادامه دادند: "ما اعضای خانواده آقای کروبی، آقای موسوی و خانم رهنورد قاطعانه اعلام می کنیم که مقامات عالی حکومت باید در اسرع وقت نقض حقوق قانونی و انسانی آنها را متوقف کنند. ما مصرانه خواهان آن هستیم که فرصتی فراهم گردد تا این عزیزان از ظلم رفته بر آنها و حجم انبوه اتهام ها، دستگیری بی مورد و خشونت رفته برخود، خانواده و تمام دوستدارانشان به پیشگاه مردم شریف و دلیر ایران شکایت کنند."

البته نوگلان سران فتنه به این نکته اشاره نکردند که خشونت های وارد شده بر کروبی و یا میرحسین از چه نوع بوده و اساسا توسط چه کسانی صورت گرفته است؟

فرزندان دو کاندیدای ورشکسته انتخابات دهم ریاست جمهوری در بند پایانی عریضه مضحک شان با خط و نشان برای نظام مبنی بر آزادی بی قید و شرط سران فتنه تاکید کردند: "ملاقات با افراد خانواده باید با همه آنها به صورت منظم و در محیط آرام و بدور از رفتارهای گزینشی صورت گیرد. مقامات عالی کشورباید تکلیف پرونده عزیزان ما را در اسرع وقت مشخص کنند و بعد از نزدیک به دوسال زندان غیر قانونی انها را فورا و بدون طرح هر گونه بهانه واهی ازاد کنند."

اما در تشریح این دستونشته بی اساس فرزندان موسوی و کروبی که بخوبی یادآور ادبیات نابخردانه سران فتنه در سال 88 بود، بدون اینکه لازم باشد هیچگونه توضیحی در خصوص صحت مطالب آنها ارائه کرد، باید از آنها پرسید با توجه به خواسته مردم ایران -اعم از آنهایی که به این دو فتنه گر رای داده و یا نداده بودند- در حماسه 9 دی مبنی بر اعدام محرکان هتک حرمت ظهر عاشورا و وقایع پس از انتخابات و رافت اسلامی نظام در برخورد با سران فتنه، چگونه به خود اجازه می دهید اینگونه در برابر نظام زبان درازی کنید؟ و برای دستگاه قضایی خط و نشان بکشید؟

بی شک نزدیک شدن به ایام انتخابات یازدهمین دوره ریاست جمهوری ایران و تلاش بی وقفه اصلاح طلبان بدون کوچکترین توجهی به سران فتنه یکی از اصلی تریم دلائل دست و پا زدن فرزندان موسوی و کروبی برای دوباره مطرح کردن این دو و ایجاد جو سازی و حمله علیه جمهوری اسلامی است .


 
Secured by Siteground Web Hosting