bbbbb40
عسگراولادی : مواضعم درباره موسوی وکروبی شخصی است چاپ فرستادن به ایمیل
نوشته شده توسط Administrator   
سه شنبه ، 19 دی 1391 ، 19:16
2
5444

عسگراولادی : مواضعم درباره موسوی وکروبی شخصی است

دبیرکل جبهه پیروان خط امام و رهبری درباره اظهارات اخیر خود درباره موسوی و کروبی گفت: مواضع من مواضع شخصی است نه مواضع حزب موتلفه.
دانشجو، دبیرکل جبهه پیروان خط امام و رهبری پیش از ظهر امروز در حاشیه مراسم بزرگداشت آیت‌الله مجتبی تهرانی در مدرسه عالی شهید مطهری در جمع خبرنگاران با بیان اینکه من در حدود ۶۰ سال در نهضت اسلامی فعالیت کرد‌ه‌ام و در این ۳۴ سال پس از انقلاب همراه شش رئیس‌جمهور و در مجلس اول و چهارم شورای اسلامی نماینده مجلس بوده‌ام گفت: من در متن تمام قضایا هستم و معتقدم نباید به خاطر یک سری ضعف‌ها تاریخ را زیر سوال ببریم، من چیزی از نظام نمی‌خواهم و حیثیت خود را برای اسلام گذاشته‌ام.


mask-724x1024.jpg - 74.02 Kbعسگراولادی با بیان اینکه در مواضع اخیر خود درباره موسوی و کروبی از شخصیت حقیقی خود استفاده کرده‌ام،‌ گفت:‌ این موضع من، موضع حزب موتلفه یا شورای مرکزی آن نیست.


وی درباره انتخابات ۸۸ گفت: پس از انتخابات با آقای موسوی ملاقات داشتم. در جلسه‌ای که آقایان باهنر، آل‌اسحاق، کوهکن حضور داشتند، من به آقای موسوی گفتم برنامه شما برای ادامه اعتراضات خود چیست؟ موسوی از من نظر مشورتی خواست و من هم به ایشان گفتم هیاتی را انتخاب و از این هیات در بازشماری آراء استفاده کن، موسوی به من گفت که این هیات را تشکیل می‌دهد. هنگامی که جلسه تمام شد، عده‌ای اطراف موسوی را گرفتند و او را با خود بردند. فردای آن روز اعلامیه شماره ۱۰ را که تندترین بیانیه‌ او بود منتشر شد.


دبیر کل جبهه پیروان خط امام و رهبری گفت: مشابه همین اتفاق برای آقای کروبی افتاد، کروبی از من نظر مشورتی خواست و من به ایشان گفتم وزارت کشور و شورای نگهبان انتخابات را تایید کرده است و اگر شما همچنان اعتراض دارید افرادی برای بازشماری اراء بفرستید. من به آقای کروبی همچنین گفتم به دیدار آیت‌الله مهدوی کنی برود که آقای کروبی قبول کرد اما پس از جلسه فتنه‌گران ایشان را محاصره کردند و با خود بردند.


وی با تاکید بر اینکه فتنه‌گر اصلی آمریکا و انگلیس است، افزود: موسوی و کروبی فتنه‌ساز نیستند اما فتنه‌گران اطراف آنها را گرفته‌اند. موسوی و کروبی باید از فتنه‌گران تبری بجویند و رابطه‌شان را با رهبری و نظام قابل قبول کنند.


عسگراولادی درباره اینکه آیا اظهارنظرهای اخیر شما موجب اختلاف در حزب موتلفه یا طیف‌های دیگری شده است؟ پاسخ داد:‌ اینچنین نیست من با آقای شجونی صحبت کرده‌ام و به ایشان گفته‌ام که ارادت من پس از این انتقادات به شما بیشتر شده است، مواضع من مواضع شخصی است نه مواضع حزب موتلفه.


دبیرکل جبهه پیروان خط امام و رهبری با اشاره به اینکه من هیچ ترس و توقعی ندارم، اظهار کرد:‌ من خادم رهبری و مراجع و امت هستم و معتقدم انتخابات آینده نباید میدان جنگ شود بلکه باید میدان رقابت و جشن شود.


وی در پایان با بیان اینکه تشکل‌های دانشجویی از من دعوت کردند تا درباره اظهارنظر‌های خود درباره موسوی و کروبی در دانشگاه حضور یابم، گفت: من منتظر این هستم تا در اولین فرصت به دانشگاه بروم.

 


 
Secured by Siteground Web Hosting