bbbbb40
افشاگری‌های روحانی علیه کروبی چاپ فرستادن به ایمیل
نوشته شده توسط مدیر خبری   
شنبه ، 25 دی 1389 ، 23:40
رئیس بنیاد تاریخ‌پژوهی و دانشنامه انقلاب اسلامی روز گذشته در جمع اصحاب رسانه ناگفته‌هایی از کروبی و خاتمی را مطرح کرد. 231
16194

 

 

سحام نیو : به گزارش شبکه ایران به نقل از فارس، حجت‌الاسلام حمید روحانی، رئیس بنیاد تاریخ‌پژوهی و دانشنامه انقلاب اسلامی روز گذشته در جمع اصحاب رسانه در این بنیاد با بیان اینکه امروز دشمن با ۳ شیوه اندیشه‌های امام (ره) را به چالش می‌کشد، گفت: شیوه نخست توسط سران و عوامل فتنه است و سعی می‌کنند به نحوی با تحریف تاریخ دروغ‌پردازی، اتهام، خیانت و رذالت خود را به نوعی به امام (ره) منتسب سازند و چنین وانمود کنند که معظم‌له نیز اینگونه بود.

رئیس بنیاد تاریخ‌پژوهی و دانشنامه انقلاب اسلامی جریان دوم را افرادی دانست که سعی می‌کنند با اندیشه‌های لیبرالیستی با اندیشه بنیانگذار جمهوری اسلامی ایران معارضه کنند؛ این افراد با مطرح کردن جمهوری ایرانی و مکتب ایرانی اهداف خود را دنبال می‌کنند.

وی ادامه داد: جریان سوم نیز سعی می‌کند از جریان‌ها و افراد معلوم‌الحالی چون منتظری و شریعتمداری که امام خمینی (ره) به آن‌ها تودهنی زده است حمایت و اینگونه القاء کنند که امام امت به آن‌ها ظلم کرد؛ لذا این ۳ جریان به صورتی هوشیارانه برنامه خود را دنبال می‌کنند.

حجت‌الاسلام روحانی افزود: نکته جالب این است که وقتی سران فتنه از پشتیبانی گروهک‌هایی حتی مانند تجزیه‌طلب‌ها، همجنس‌باز‌ها، سلطنت‌طلب‌ها و بهایی‌ها برخوردار می‌شود نه تنها اعلام برائت نمی‌کنند بلکه به آن افتخار نیز می‌کنند.

زیرسئوال بردن امام خمینی(ره) توسط مهدی کروبی

رئیس بنیاد تاریخ‌پژوهی و دانشنامه انقلاب اسلامی در ادامه سخنانش در خصوص جریان اول گفت: مهدی کروبی به عنوان یکی از سران فتنه در آخرین اطلاعیه خود در خصوص مصاحبه امام (ره) و نشریه لوموند فرانسه ایشان را زیر سئوال می‌برد و این تحریف آشکار تاریخ است.

وی با تاکید بر اینکه آن فقط یک مصاحبه بود و نه حمایت، تصریح کرد: اقدام کروبی تحریف، خیانت و جریانی منافقانه است که ستایش کاخ سفید اسرائیل را از خود با مصاحبه امام (ره) مقایسه می‌کند.

رئیس بنیاد تاریخ‌پژوهی و دانشنامه انقلاب اسلامی اظهارداشت: بر همین اساس لازم است در خصوص نهضت امام (ره) بر حسب تکلیف و وظیفه مطالبی را بیان کنند؛ نهضت امام (ره) که در سال ۱۳۴۱ آغاز شد در‌‌ همان روز گروه‌های سیاسی کمونیست جبهه ملی نه تنها از امام (ره) حمایت نکردند بلکه سعی داشتند دیگران را هم از پشتیبانی ایشان بازدارند.

روحانی در همین زمینه به نامه عمل توکلی که خطاب به کروبی نوشته شده بود اشاره کرد و گفت: در آن نامه آقای توکلی نوشت باید از حمایت این گروه‌ها به زیر زمین برویم چراکه منافقین از شما حمایت می‌کنند اما کروبی در پاسخ به این نامه حتی از به کار بردن اسم آن‌ها خودداری کرد و حاضر نشد اسم آن‌ها را به زبان آورده و از آن‌ها اعلام تنفر کند.

قیاس کروبی با امام خمینی(ره) کاملاً باطل است

رئیس بنیاد تاریخ‌پژوهی و دانشنامه انقلاب اسلامی با انتقاد شدید از اطلاعیه اخیر کروبی اضافه‌کرد: کروبی اقدام خود را با امام خمینی مقایسه می‌کند در حالی‌که این قیاس کاملا باطل است؛ گروهک‌های منحرف در آن روز از روی ناچاری و ریاکارانه و بر اثر فشار مجبور به حمایت از امام (ره) بودند تا جایگاه و آبروی خود را در میان مردم از دست ندهند در حالی‌که حتی گروه‌هایی مثل همجنس‌باز و بهایی‌ها از کروبی حمایت کردند که فاجعه و تحریف آشکار تاریخ است.

وی در ادامه تحریف آشکار تاریخ توسط کروبی را اینگونه توضیح داد: کروبی حمایت رسانه‌ دولت‌ها و جنایتکاران بین‌المللی خارجی از خود را با امام (ره) مقایسه می‌کنند و این در حالی است که از سال ۱۳۴۱ تا سال ۱۳۵۶ هیچ کدام از رسانه‌ها و مقامات خارجی نه تنها به سراغ امام (ره) نیامدند و او را تائید نکردند بلکه بایکوت هم کرده بودند.

کروبی کم‌کم با نظام مشکل پیدا کرد

حجت‌الاسلام سید حمید روحانی در ادامه نشست خبری خود با بیان اینکه بسیاری از روحانیون در آن روز‌ها خطر را مارکسیسم می‌دانستند، اما امام (ره) لیبرالیسم را خطر اصلی می‌دانستند، ادامه داد: کمونیست‌ها با در داشتن تبلیغات و امکانات بسیار زیاد در هیچ کشور اسلامی نتوانستند نفوذ کرده و نقش قابل توجهی ایفا کنند، اما لیبرالیسم طور دیگری است.

وی اضافه کرد: جریان لیبرالیسم چهره‌هایی مانند شیخ‌علی منتظری و کروبی را از جریان انقلاب ربودند؛ موضوع کروبی، منحصر به امروز نیست، لذا من زمانی در مورد کروبی احساس خطر کردم که در آن زمان در مجلس رأی نیاورد و در ادامه از بنیاد شهید استعفا داد؛ لذا می‌دیدم از ۸ صبح تا ۱۰ شب افرادی به سراغ او می‌روند و دائما در گوش وی مطالبی را می‌خوانند بنابراین، کروبی کم‌کم با نظام مشکل پیدا کرد.

تاپیرپذیری کروبی از افکار موسوی خوئینی‌ها

حجت‌الاسلام روحانی با بیان اینکه گمان می‌کردم موسوی‌خوئینی‌ها نسبت به کروبی دلسوز است به او گفتم این افراد که با آقای کروبی ارتباط برقرار کرده‌اند، او را از مسیر انقلاب جدا می‌کنند و من در کروبی کم‌کم اندیشه‌های ضدانقلاب دیدم.

وی ادامه داد: من این موضوع را به خانم آقای کروبی گفتم، ایشان با من درددل کرد و او نیز از رفت‌وآمد این افراد اطراف آقای کروبی اظهار نگرانی کرده، بنابراین از‌‌ همان زمان کروبی گام‌به گام سقوط کرد، لذا لیبرالیست‌ها خوب فهمیدند که سراغ چه کسانی بروند و امروز کار به اینجا کشیده می‌شود که کروبی با منافقین و مشارکتی‌ها هیچ تفاوتی ندارد.

کروبی، امام(ره)، اسلام، انقلاب، مردم و کشور را قربانی قدرت‌طلبی‌اش کرد

رئیس بنیاد تاریخ‌پژوهی و دانشنامه انقلاب اسلامی اظهارداشت: کروبی، امام (ره)، اسلام، انقلاب، مردم و کشور را قربانی کرد تا به قدرت برسد، شهرت مقام با افراد این‌چنین می‌کند، لذا ما امروز با خطر لیبرالیسم مواجه هستیم و اگر در آینده درباره آن چاره‌اندیشی نشود ما منتظری‌ها و کروبی‌های جدیدی خواهیم داشت.

خاتمی آنطور که باید و شاید، به عنوان یک روحانی اعتقادی به روحانیت ندارد

حجت‌الاسلام روحانی در پاسخ به سوال دیگری چگونگی عملکرد خاتمی در دوران ریاست جمهوری‌اش، یادآور شد: در مصاحبه‌ای که با خاتمی در مرکز اسناد انقلاب اسلامی داشتم، او گفت در سال ۴۲ من با اصرار پدرم طلبه شدم بعد که حادثه مدرسه فیضیه اتفاق افتاد من از فرصت استفاده کرده و با فرار به اصفهان لباس روحانی را در آوردم و به دانشگاه رفتم.

وی ضمن تاکید بر اینکه خاتمی آنطور که باید و شاید، به عنوان یک روحانی اعتقادی به روحانیت ندارد، گفت: خاتمی در اصل جنبه روشنفکر مآبانه دارد که به جنبه روحانی‌اش می‌چربد، روشنفکری به‌‌ همان معنای لیبرالیستی و غرب‌ باوری در او شدید‌تر است.

برای پی‌بردن به اعتقاد خاتمی نسبت به اندیشه‌های امام (ره) باید به عملکرد وی را دید

رئیس بنیاد تاریخ‌پژوهی و دانشنامه انقلاب اسلامی با تأکید بر اینکه برای پی‌بردن به اعتقاد خاتمی نسبت به اندیشه‌های امام (ره) باید به عملکرد وی را دید، تصریح‌کرد: آنچه مهم است دوران ریاست جمهوری خاتمی است، اگر کسی به اندیشه‌های ناب امام خمینی (ره) آگاه باشد، می‌داند که امام (ره) خطر تفکر غربی را برای اسلام و انقلاب اسلامی محرز و انتهاری می‌دیدند.

وی با اشاره به شعار خاتمی در دوران ریاست‌جمهوری‌اش مبنی بر تنش‌زدایی و نگفتن «مرگ بر آمریکا» گفت: این شعار‌ها با راه و اندیشه امام (ره) مخالفت صریح داشت.

نشریات زنجیره‌ای در دوران خاتمی برای اهانت به مقدسات اجازه انتشار گرفتند

حجت‌الاسلام روحانی ادامه داد: در زمان ریاست جمهوری خاتمی نشریات زنجیره‌ای و مطبوعات اجازه یافتند به بالا‌ترین مفاهیم و مقدسات مسلمانان و مکتب تشیع جسارت کنند و حتی از جسارت به امام حسین (ع)، قرآن، امام زمان (عج) و دیگر مقدسات کوتاهی نکردند.

وی با بیان اینکه در ۳ دوره تاریخی به مقدسات مسلمانان جسارت فراوان شده است، یادآور شد: اولین دوره دوران مشروطه بود که با روی کار آمدن اسلام‌گرایان افراد غرب‌زده به شدت علیه مقدسات اسلامی تاختند؛ دوره دوم به زمان رضاخان باز‌می‌گردد که دشمنی با اسلام مشخص است و دوره سوم دوران آقای خاتمی است.

رئیس بنیاد تاریخ‌پژوهی و دانشنامه انقلاب اسلامی افزود: در دو دوره اول دشمن، خیلی به خود جرات نمی‌داد به مقدسات به صورت آشکار حمله و اهانت کند اما در دوران خاتمی اهانت به مقدسات و جسارت‌ها آشکارا اتفاق افتاد و او به عنوان یک روحانی به راحتی از کنار آن مسئله گذشت.

گفتار و عملکرد خاتمی برخلاف مسیر امام (ره) و اسلام است

وی با تاکید بر اینکه امام (ره) هیچ حرفی را بدون مبنای اسلامی و قرآنی بر زبان نمی‌آوردند، تاکید کرد: همه سخنان امام (ره) برگرفته از اسلام ناب و قرآن کریم است؛ لذا شعار «مرگ بر آمریکا» برگرفته شده از آیه صریح قرآن کریم است و بر همین اساس شعار «مرگ بر آمریکا» وظیفه اسلامی ماست و نباید آن را برخلاف گفتنه خاتمی هیچ‌گاه فراموش کرد.

حجت‌الاسلام روحانی گفتار و عملکرد خاتمی را برخلاف مسیر امام (ره) و اسلام عنوان کرد و افزود: در فتنه ۸۸ نیز اگر خاتمی مدعی است که در ماجرا دخیل نبود که بود؛ چرا با به وجود آمدن این همه فجایع در طول فتنه ۸ ماهه از جمله بی‌حرمتی به عاشورا و امام خمینی (ره) را محکوم نکرد و حتی در مقابل حمایت گروهک‌های کثیف بهائیت و همجنس‌بازان سکوت کرد.

مردم ضربه جبران ناپذیر خاتمی به انقلاب را فراموش نمی‌کنند

رئیس بنیاد تاریخ‌پژوهی و دانشنامه انقلاب اسلامی در خاتمه تاکید کرد: آن‌ها که تلاش می‌کنند بار دیگر به صحنه برگردند و خود را داخل انقلاب و نظام جلوه دهند باید بدانند که در حقیقت ملت ایران ضربه جبران‌ناپذیری را که از امثال خاتمی خورده را فراموش نمی‌کند و آن‌ها هرگز نمی‌توانند در میان مردم دارای اعتبار باشند.


Tags
Last Updated on دوشنبه ، 27 دی 1389 ، 15:53
 
Secured by Siteground Web Hosting