bbbbb40
سناریو ضدملی برای تشدید فشارها در پوشش پروژه تبلیغاتی رفع حصر فتنه‌گران چاپ فرستادن به ایمیل
نوشته شده توسط Administrator   
سه شنبه ، 12 دی 1391 ، 19:21
2
7868

سناریو ضدملی برای تشدید فشارها در پوشش پروژه تبلیغاتی رفع حصر فتنه‌گران

جریان نفاق و شورای هماهنگی راه سبز امید(بخشی از ضدانقلاب خارج کشور) به محوریت اردشیر امیر ارجمند تلاش دارد با مطرح کردن رفع حصر موسوی و کروبی در 25 بهمن، فشارهای بین‌المللی بر کشورمان را تشدید کنند.

خبرگزاری فارس: سناریو ضدملی برای تشدید فشارها در پوشش پروژه تبلیغاتی رفع حصر فتنه‌گران

پروژه ضدملی و تبلیغاتی رفع حصر موسوی و کروبی در حالی که کمتر از 6 ماه تا انتخابات یازدهم ریاست‌جمهوری باقیست برای 25 بهمن کلید خورده است؛ طرحی که می‌کوشد تا باز هم از «انتخابات» به مثابه یک کاتالیزور برای آشوب‌طلبی و فشارهای بین‌المللی به کشورمان استفاده کند.

رصد فضای سیاسی و جریانات ضد انقلاب خارج کشور نشان‌ می‌دهد جریان نفاق و شورای هماهنگی راه سبز امید(بخشی از ضدانقلاب خارج کشور) به محوریت اردشیر امیر ارجمند مشاور میرحسین موسوی در سال 88 تلاش دارند با پیگیری این خط به زعم خود در آستانه انتخابات به مردم و نظام فشارهای حقوقی و سیاسی وارد کنند.

راه‌اندازی کمپین رفع حصر موسوی و کروبی در حالی از سوی این جریان دوباره مطرح شده است که پیش از این نیز چنین طرح‌هایی با بی‌اعتنایی مردم و حتی محاکمه خیابانی سران فتنه در حماسه کم‌نظیر 9 دی وابراز انزجار ملی مواجه شده بود.

این طرح ضد ملی قرار است ابتدا از سوی جریان ضدانقلابی شورای هماهنگی راه سبز امید(بخشی از ضدانقلاب خارج کشور) بامشارکت جریان نفاق مطرح و سپس از سوی برخی افراد در کشور پیگیری شود و احزاب منحله مشارکت و مجاهدین و تمام تشکل‌هایی که میدان‌دار فتنه 88 بودند،‌ به عنوان جریان «ساختارشکن» وارد این معرکه شوند تا نشان دهند که حقوق بشر در جمهوری اسلامی برای فتنه‌گران به خطر افتاده است!‌

جریان فتنه و شورای هماهنگی راه سبز امید با وجود جواب سختی که در سال 88 از ملت ایران دریافت کردند اما هنوز هم در توهم فشار از بالا و چانه‌زنی در پایین به سر می‌برند و همچنان برای ملتهب کردن فضای سیاسی کشورمان در تقلا هستند.

یک فرد نزدیک به حزب مشارکت در این زمینه گفته است که «اوج کار ما در 25 بهمن خواهد بود که تا آن مقطع، این دو نفر را به قطع و یقین از حصر خارج می‌کنیم و با فضایی که در داخل و خارج ایجاد می‌شود و حمایتی که خارجی‌ها قولش را داده‌اند، وارد مقطع انتخابات می‌شویم و حکومت را مجبور می‌کنیم کاندیداتوری خاتمی یا برادرش را بپذیرد و بالاخره انتخابات را می‌بریم!».

جریان ضد ملی و ضد مذهبی راه سبز امید در تلاش است با راه‌اندازی این نمایش روحوضی برخی کشورهای اروپایی را که در فتنه 88 برای از بین بردن نظام جمهوری اسلامی از هیچ کمکی به این جریان کم‌ نگذاشتند، به این معرکه بکشانند و حتی ادامه مذاکرات هسته‌ای و افزایش تحریم‌ها را نیز به رفع حصر سران فتنه منوط کنند!

امروز دیگر بر هیچ شهروند ایرانی پوشیده و مسطور نیست که تقلاهای سیاسی از قبیل رفع حصر سران فتنه صرفاً برای افزایش فشارها بر جمهوری اسلامی بوده است وگرنه موسوی و کروبی برای جریانات برانداز هیچ ارزشی ندارند.

این اقدام ضد ملی آنها درحالی صورت می‌گیرد که نظام جمهوری اسلامی در سه سال گذشته با سعه صدر و بزرگواری از محاکمه و دادگاهی کردن این افراد که هشت ماه جمهوریت و اسلامیت نظام را به چالش کشیدند، گذشته است؛موضوعی که البته کودتاچیان 88 و جریانات برانداز هیچ‌گاه معنی آن را نخواهند فهمید و رأفت نظام اسلامی را با توهمات خود تفسیر می‌کنند.

 


 
Secured by Siteground Web Hosting