bbbbb40
پاسخی به اظهارات رقیب آراء باطله چاپ فرستادن به ایمیل
نوشته شده توسط مدیر خبری   
سه شنبه ، 14 دی 1389 ، 11:19
  7
3051

alt

پس افشاگری دیگری علیه سران فتنه در برنامه دیروز امروز فردا ، مهدی کروبی با انتشار نامه ای خطاب به مردم سعی کرد از این اتهامات فرار کند . اما خیانت های این شیخ خائن چیزی نیست که به این راحتی از ذهن و خاطره مردم ایران اسلامی پاک شود. در اینجا بخشی از اظهارات مضحک کروبی را بررسی می کنیم .

به گزارش سحام نیو ،رقیب آراء باطله در اظهاراتی مضحک تعریف و تمجید دشمنان نظام از خود را بدون ایراد عنوان نموده و آن راشبیه تعریف رادیو کمونیست های ایرانی كه در آلمان شرقی از حرکت بزرگان انقلاب دانسته است. در جواب این شیخ بی سواد باید گفت : جناب رقیب آراء باطله ! بعد از پیروزی انقلاب و پس از اعلام استقلال ایران از بلوک شرق و غرب تاکنون ، دشمنان بجز شما سران فتنه از چه کسی تعریف و تمجید کرده اند ؟ آیا از لحظه پیروزی انقلاب تا کنون هیچ مسئول ایرانی چنین ننگی  به خود دیده است که رئیس جمهور آمریکا و نخست وزیر رژیم صهیونیستی حامی او باشند ؟

در پاسخ به بخش دیگری از اظهارات کروبی که گفته است :  اگر امام زنده بود اینگونه نمی شد و آنگونه نمی شد باید گفت که جناب شیخ خائن! اگر بعد از 14 خرداد امام دیگر برای شما زنده نیست و از آن پس با تصور خام خود راه را برای تصاحب انقلاب باز دیدید، بدانید که امام برای ما زنده است. سفارشات امام ، تفکر امام و آرمان های امام همچنان زنده و پویا در ایران اسلامی جریان دارد. قدرت و اراده امام در دستان با کفایت مقام معظم رهبری این انقلاب را با حمایت قاطع مردم به جلو حرکت می دهد و هر مانع حقیری  را از جلوی مسیر خود به کنار می راند. این شمایید که مرده اید و توسط ملت عظیم ایران در موزه های تاریخ دفن شده اید. پس خود را خسته نکنید و با این نامه ها و بیانیه ها خود را فریب ندهید که دیگر در میان مردم جایگاهی ندارید و در زندان ملت ایران به حبس ابد محکومید.


Tags
Last Updated on سه شنبه ، 14 دی 1389 ، 12:16
 
Secured by Siteground Web Hosting