bbbbb40
16 آذرماه به شهادت رسيدن چهار نفر از هموطنان بی گناه به دست گروهک منافقین چاپ فرستادن به ایمیل
نوشته شده توسط Administrator   
پنجشنبه ، 16 آذر 1391 ، 16:57
2
5618

16 آذرماه به شهادت رسيدن چهار نفر از هموطنان بی گناه به دست گروهک منافقین

هر برگ از تقویم انقلاب اسلامی را که ورق می زنیم روزی نیست که منافقین کوردل با اعمال جنایتکارانه خود برگه ای از این تقویم را با خون سرخ تعدای از هموطنانمان قرمز نکرده باشند و به عبارتی هیچ برگی از تقویم انقلاب را از کشتار و خونریزی خالی و تهی نگذاشته اند.

alt اعضای گروهک تروریستی منافقين چهار نفر از مردم بي‌گناه ايران را در روز 16 آذرماه طي سال هاي 1358 تا 1385 در ايران اسلامی ترور کردند که با ذکر مختصری از اعمال جنایتکارانه این گروه ملحد ، یاد و خاطره شهدای ترور این مرز و بوم را گرامی می داریم.

اکبر دهقانی در یازدهم تیر ماه هزار و سیصد و سی و یک در تهران بدنیا آمد. . او دارای تحصیلات متوسطه بود و به استخدام ارتش در امد.وی همچنین متاهل و دارای سه فرزند شد. اکبر دهقانی سرانجام در محل سکونت خود ، تهران، توسط اعضای گروهک تروریستی سازمان مجاهدین خلق مورد سوءقصد واقع شده و جان سپرد.

غلامحسین علی مددی در اول تیر ماه هزار و سیصد و چهل و نه در استان لرستان ، شهرستان خرم آباد بدنیا آمد. وی دانش آموز و دارای تحصیلات متوسطه بود. او همچنین مجرد و در خرم آباد سکونت داشت و سرانجام در شانزدهم آذرماه هزار و سیصد و شصت در بروجرد و توسط عمال تروریستی سازمان مجاهدین خلق ترور شد.

عبدالرضا مجتبایی در هفتم خرداد ماه هزار و سیصد و سی و سه در تهران متولد شد. او دارای تحصیلات متوسطه و کارمند یکی از ادارات دولتی بود. مجتبایی متاهل ، و دارای سه فرزند شد . وی سرانجام در شانزدهم آذرماه هزارو سیصد و شصت در دانشگاه علم و صنعت تهران توسط عوامل تروریستی سازمان مجاهدین خلق مورد سوءقصد واقع شد و ساعاتی بعد در بیمارستان جان سپرد.

مرتضی رفیعی آفارانی در پنجم اردیبهشت ماه هزار وسیصد و سی و هفت در اصفهان بدنیا آمد. وی دارای تحصیلات متوسطه بود و شغل پاسداری را برای خود انتخاب کرد. او متاهل بود . و سرانجام در شانزدهم آذرماه هزار و سیصد و شصت در فولاد شهر اصفهان توسط عمال سازمان تروریستی مجاهدین خلق مورد سوءقصد واقع شده و جان سپرد.

 


 
Secured by Siteground Web Hosting