bbbbb40
سکوت مرگ بار فتنه گران در مقابل ترور اساتید هسته چاپ فرستادن به ایمیل
نوشته شده توسط مدیر خبری   
دوشنبه ، 15 آذر 1389 ، 12:01
  7
3052

alt

 

خبرستان :روز گذشته (8 آبان ماه ) یکی از تلخ ترین روزهای سال سپری شد . دو استاد برجسته فیزیک هسته ای ایران هدف ترور پست ترین موجودات روی زمین قرار گرفتند. در این عملیات تروریستی ، استاد شهریاری به شهادت رسید و اندوه از دست دادن این نخبه علمی کشور بر دل هر ایرانی مسلمان و عاشق ایران نشست. بغض و نفرت از این اقدام وحشیانه توسط تروریست های تحت حمایت آمریکا و اسرائیل ، گلوی هر ایرانی با غیرت را بشدت فشرد و آه حسرت از دست دادن این دانشمند خادم به اسلام و ایران از جان ها بلند شد. همه این اقدام را محکوم کردند ، همه ناراحت شدند، همه حسرت خوردند، غیر از کسانی که فقط به دستور اربابان آمریکایی و اسرائیلیشان سخن می گویند. سران فتنه که برای زندانی شدن یک فتنه گر فریاد مظلوم نمایی بلند می کنند کجا هستند تا جنایت حامیانشان را ببینند؟ چرا محکوم نمی کنند؟ چرا موضع خود را اعلام نمی کنند؟ آیا دلیل سکوتتان عدم طرفداری این استاد شهید از اقدامات زشت شما نیست؟ آیا دلیل سکوتتان حمایت تروریست هایی چون اسرائیل و گروهک ریگی و سازمان منافقین از شما نیست؟

کسانی که برای نجات چند کارگر از معدنی در شیلی به مقامات آن کشور نامه تبریک می فرستند چرا در قبال این جنایت حامیانشان بر علیه یک استاد ایرانی سکوت کرده اند؟ آیا می ترسید با محکومیت این اقدام ، حمایت  آمریکا و اسرائیل را از دست دهید؟

مردم ایران می دانند که اگر شما این جانت را محکوم هم می کردید باز از سر ریا کاری و مردم فریبی بود ، اما افسوس که شما از ترس اربابانتان جرأت این کار را هم پیدا نکردید.

با گذشت زمان ، هر روز بیش از پیش چهره منافقانه ی فتنه گران و وابستگی آنها به دشمنان ایران اسلامی  برای همگان روشن می شود


Tags
Last Updated on يكشنبه ، 28 آذر 1389 ، 12:05
 
Secured by Siteground Web Hosting