bbbbb40
خیانت های شیخ خائن در عاشورای 88 چاپ فرستادن به ایمیل
نوشته شده توسط مدیر خبری   
سه شنبه ، 23 آذر 1389 ، 12:46
  7
6288

عاشورای 88 : فتنه گران که در انتخابات و حوادث پس از آن از مردم انقلابی ایران شکست سختی خورده بودند برای روز عاشورا نقشه شومی طراحی کردند. اینبار دشمن روی نقطه ای هدف گرفته بود  که رمز پیروزی ملت ایران در انقلاب و دفاع مقدس و فتنه های کوچک و بزرگ سالهای پس از انقلاب بود و آن دین و مذهب به خصوص فرهنگ عاشورا بود. همان چیزی که امام راحل آن را باعث حیات اسلام می دانست. دشمنان که از فرهنگ عاشورا و مردم عاشق اباعبدالله ضربات سختی خورده بودند کینه ی خود را برای این روز آماده کرده و با زمینه سازی فتنه گران داخلی تصمیم داشتند کار نظام و فرهنگ عاشورایی را تمام کنند و چه تصور باطل و مضحکی.

alt

سران فتنه از جمله رقیب آراء باطله در روزهای قبل به نوعی طرفداران خود را تحریک کردند تا در این روز به خیابانها بریزند و کار برای ضربه زدن به نظام در هیاهوی مردم آسان تر شود.

فتنه گران به خیابانها ریختند و به آتش زدن و تخریب اماکن عمومی پرداختند. اما این چیزی نبود که به دنبال آن بودند. آشوبگران با مشاهده دسته جات عزاداری سالار شهیدان ، کینه ی خود را از اسلام و فرهنگ عاشورای حسینی نشان دادند و به سمت عزاداران حمله کرده و آنان را با کمال بی رحمی مورد ضرب و شتم قراردادند. عزادارانی که نه از طرف حکومت بودند و نه سلاحی با خود داشتند . مشخص شد که کینه ی آشوبگران از جای دیگر است و انتخابات بهانه ای بیش نیست.

alt

خبر حمله وحشیانه فتنه گران سبز به مردم سیاه پوش عزادار حسین (ع) به سرعت به اماکن مذهبی اطراف رسید و مردم عزادار برای مقابله با یزیدیان زمان قیام کرده و خود را به محل رساندند . فتنه گران که از سیمای سراسر خشم مردم به شدت ترسیدند پا به فرار گذاشته و نقشه های شوم سران فتنه برای  روز عاشورا با حرکت به موقع مردم نقش بر آب شد.

سران فتنه که با ترغیب حامیان خارج نشین منتظر خبرهای خوش از ضربه کاری به نظام و بدست گرفتن قدرت بودند با شنیدن خبر شکستی دیگر و برای واژگون جلوه دادن اوضاع و فرار از بی آبرویی این ننگ عظیم بیانیه صادر کردند و واقعیات را طور دیگری عنوان نمودند. در حالی که رسانه ملی تصاویری واضح و آشکار و مستند از وقایع عاشورا را به نمایش گذاشت ، سران فتنه در کمال بی شرمی آن را ساختگی خوانده و خود و حامیانشان را مبرا از این اتهامات دانستند. و با کمال وقاحت فریاد مظلومیت سردادند که مردم و نیروی انتظامی با طرفداران ما برخورد کردند !

alt

مهدی کروبی ، رقیب آراء باطله در انتخابات که با کمتر از سیصد هزار رای می خواست به ریاست جمهوری 70 میلیون ایرانی برسد ، از خشم شکستی دیگر ، بیانیه ای وقیحانه صادر کرد . در این بیانیه او سعی کرد از زیر بار هتک حرمت عظیم به دستگاه عزاداری اباعبدالله شانه خالی کند و مدعی شد طرفدارانش بطور مسالمت آمیز تظاهرات می کردند و نیروهای انتظامی بدون دلیل به ضرب و شتم آنها پرداختند دروغی که با انتشار تصاویر حوادث روز عاشورا از سیما کسی آن را باور نکرد. شیخ منافق و غاصب لباس روحانیت ، که خود را از مبارزان رژیم طاغوت معرفی می کرد ، در این بیانیه برای جلب نظر سلطنت طلبان  خارج نشین عنوان کرد که شاه حرمت روز عاشورا را نگاه می داشت ولی نظام جمهوری اسلامی در این روز حرمت شکنی کرده است! او فتنه گران سبز که به عزاداران حسینی حمله ورشدند را فرزندان زهرا نامید . اما پستی و وقاحت این عمل آنقدر شدید بود که با هیچ دروغی نمی توانستند سیاهی آن را بپوشانند . و نقطه ای که آرزوی فتنه گران برای ضربه به نظام بود منجر به رسوایی و آشکار شدن هویت جریان فتنه شد و بسیاری از مردم که تا آن روز فریب ظاهر سازی فتنه گران را می خوردند به ماهیت فتنه سبز پی بردند و فتنه گران از این کارشان به شدت متضرر شدند.

(انتشار مطلب بدون ذکر منبع خلاف شرع است )


Tags
Last Updated on سه شنبه ، 23 آذر 1389 ، 14:09
 
Secured by Siteground Web Hosting