bbbbb40
خیانت های شیخ خائن قسمت 9 چاپ فرستادن به ایمیل
نوشته شده توسط مدیر خبری   
دوشنبه ، 15 آذر 1389 ، 23:08

alt

کروبی و موسوی به عنوان دو کاندیدای اصلاح طلب در انتخابات حضور یافتند.منافقان و  دشمنان نظام درپوشش اصلاح طلبی در دوران ریاست جمهوری محمد خاتمی به بسیاری از دستاوردهای سیاسی و فرهنگی نظام خساراتی وارد کردند که شاید جبران آنها سالها به طول انجامد  . پس از روی کار آمدن محمود احمدی نژاد و شکست هاشمی رفسنجانی ، جریان اصلاحات سعی کرد با ضربه زدن به دولت ، آن را ناکارآمد جلوه دهد. اما با اقدامات دولت اصلاح طلبان و آرزومندان رابطه با آمریکا نتوانستند اقدام چندان موثری انجام دهند. بنابر این در انتخابات دهم ریاست جمهوری با تمام اختلافات درونی برای سرنگونی دولت احمدی نژاد با هم متحد شدند. موسوی و کروبی برای رسیدن به قدرت حتی شعارهای سال های گذشته خود را هم فراموش کرده بودند و درهای ستاد خود را به روی همه از جمله منافقین و اعضای حزب های چون نهضت آزادی و مشارکت باز گذاشتند و حتی از آنان دعوت کردند. منافقینی که در این ستاد ها نفوذ کردند در حوادث پس از انتخابات نقش بارزی در تجمعات غیر قانونی و آشوب در خیابانها ایفا نمودند. از آن جمله ناصح فريدي فرزند محمد بود که ارتباط او با سازمان منافقین به اثبات رسید. خبر اتهامات این منافق در تاریخ 12/5/88 بدین صورت منتشر شد :

ناصح فريدي ، از طريق تلفن و اينترنت با گروهك منافقين وصل مي شود و سپس با شركت فعال در تجمعات دانشجويي و صنفي، اقدام به تهيه و ارسال عكس و فيلم و اخبار به گروهك نفاق مي كند. متهم مزبور همچنين مأموريت داشته است اخبار و اطلاعات زندانيان گروهك نفاق را پيگيري و اين اطلاعات را به خانواده هاي آنان و گروهك منافقين ارسال نمايد.
وي با حضور در اغتشاشات و تشويق دانشجويان به حضور در تجمعات غيرقانوني، اطلاعات اين تجمعات و آشوب ها را براي منافقين ارسال مي كرده است. ناصح فريدي ضمن ارتباط گيري با خانواده زندانيان و مصاحبه با آنان، نوارهاي مصاحبه را براي سيماي آزادي، صداي آمريكا، راديو فردا و ... ارسال كرده است. وي همچنين خانواده شبنم مدد زاده از اعضاي گروهك را به سرپل منافقين وصل نموده است. متهم مزبور در ستاد انتخاباتي آقاي كروبي حضور داشته است. منافقانی همچون فریدی با نفوذ در ستاد این افراد ساده لوح توانستند اختیار امور را از دست آنها خارج کرده و به خارج از کشور منتقل کنند


Tags
 
Secured by Siteground Web Hosting