bbbbb40
ماجرای دریافت رشوه از شهرام جزایری و اشاره مقام معظم رهبری به آن چاپ فرستادن به ایمیل
نوشته شده توسط مدیر خبری   
يكشنبه ، 7 آذر 1389 ، 15:56

alt

پس از دستگیری شهرام جزایری به جرم فساد اقتصادی ، او در اعترافاتش به پرداخت 500 میلیون تومان به مهدی کروبی اعتراف کرد. کروبی به دریافت 300 میلیون تومان اذعان کرد . او در توجیه دریافت 300 میلیون رشوه از جزایری ، اظهار داشت که دریافت پول اشکالی ندارد و مدعی شد انسان خیری است و پولها را در راه خیر مصرف کرده است. اما بعد ها و در زمان انتخابات ریاست جمهوری خبری منتشر شد که ارتباط کروبی و خانواده اش را با شهرام جزایری بیش از پیش مشخص می کرد .

انتشار بخش‌هايي از يكي از جلسات ستاد مبارزه با مفاسد اقتصادي كه در آن گفت‌وگوي همسر مهدي كروبي با شهرام جزايري افشا شده است، بشدت مورد انتقاد اعضاي حزب اعتماد ملي قرار گرفت.به گزارش خبرنگار "سرويس فضاي مجازي " خبرگزاري فارس، ايران نوشت؛ سايت‌هاي وابسته به حزب اعتماد ملي بدون تكذيب مطالب منتشره، در مطالبي خواستار برخورد قوه قضائيه با روزنامه افشاكننده اين گفت‌وگو شده‌اند. رسانه‌هاي وابسته به ميرحسين موسوي نيز اين افشاگري را بايكوت كرده‌اند.

گفتني است روزنامه وطن امروز، روز پنجشنبه در گزارشي گفت‌وگوي فاطمه كروبي، همسر مهدي كروبي و شهرام جزايري را منتشر كرده كه در آن به جزايري گفته مي‌شود كه اعترافاتش را تكذيب كند تا مورد حمايت قرار گيرد.

رهبر معظم انقلاب اسلامی نیز در سفر اخیرشان  به قم درباره فتنه اخیر به نکته ای اشاره کردند که بسیار حائز اهمیت بود ، ایشان علت خیانت سران فتنه را عافيت طلبي و منافع شخصي، هواي نفس و لجاجت بیان کردند و در جایی دیگر در لفافه به این نکته اشاره کردند  که "بعضی پول گرفتند نفهمیدند رشوه است " .


Tags
 
Secured by Siteground Web Hosting