bbbbb40
خیانت های شیخ خائن قسمت 8 چاپ فرستادن به ایمیل
نوشته شده توسط مدیر خبری   
دوشنبه ، 1 آذر 1389 ، 15:24
  7
7134

alt

ساده لوحی مهدی کروبی واقعیتی است که دوستان نزدیکش هم به آن اعتراف می کنند. تا قبل از انتخابات سال 88 او به عنوان یک فرد ساده لوح شناخته می شد نه یک خائن. اما منافقان با نفوذ در اطراف او ، از این ساده لوحی استفاده کرده و چشم و گوش کروبی را به واقعیات بستند . کروبی پس ار انتخابات و در فضای فتنه به بلندگوی فتنه گران خارج از کشور تبدیل شد. جریان فتنه در خارج از کشور با همراهی اطرافیان کروبی ، بیانیه ها و اظهارات شیخ را کنترل می کرد . در حقیقت اقدامات کروبی با اراده جریان فتنه انجام می شد.

یکی از زشت ترین اقدامات مهدی کروبی انتشار نامه ای بود که برای هاشمی رفسنجانی نوشته بود . او در این نامه مدعی شد که در زندان به زندانیان سیاسی به بدترین شکل تجاوز می شود. و این دقیقا همان بهانه ای بود که دشمنان نظام سالها منتظر آن بودند. بیان این مطلب که یک اقدام خلاف حقوق بشری است ، از زبان شخصی که 8 سال ریاست مجلس شورای اسلامی را بعهده داشته است بهترین دلیل برای تحت فشار قرار دادن ایران بود.

با انتشار این نامه موج تبلیغاتی سنگینی بر علیه جمهوری اسلامی ایران به راه افتاد.

نهادهای امنیتی و حتی کمیسیون امنیت ملی مجلس ، با تشکیل گروه هایی این ادعای را بررسی کردند . نمایندگان با زندانیان سیاسی از نزدیک دیدار کردند که همگی بر کذب بودن این خبر تاکید کردند. نهاد های امنیتی و مجلس از مهدی کروبی خواستند تا دلایل و مستندات این ادعا را ارائه دهد.

اما مهدی کروبی تا چند روز از ارائه دلیل و مدرک به بهانه های مختلف طفره رفت.در نهایت  فشار افکار عمومی  کروبی را مجبور کرد به کذب بودن این خبر اعتراف کند.

سايت حجت الاسلام مهدي كروبي نوشت؛دبيركل حزب اعتمادملي گفت : "‌طي هفته اخير حملات تندي نسبت به من وارد شد ، حملاتي كه از تريبون نماز جمعه و يا از سوي برخي از نمايندگان مجلس ، صدا و سيما و مطبوعات و وابستگان به نهادها و برخي از روحانيت مطرح شد كه من در برابر اين مباحث گفته بودم كه چنانچه اين روند ادامه پيدا كند من ناگفته هايي را بازگو خواهم كرد.
حجت الاسلام كروبي با اشاره به اينكه بارها از طريق نامه و مصاحبه اين مطالب را بيان كرده است گفت:‌ " من اين مسائل را طي نامه‌اي به رياست محترم قوه قضائيه، وزير سابق اطلاعات و ديگر مسئولان يادآور شده و يا در مصاحبه‌ها به صورت مكرر بيان كرده‌ام تا شايد با توجهي كه نسبت به اين رفتارها مي‌شود مانع از تكرار آن شوند ولي بعد از مدتي اخباري به من درباره آزار جنسي بازداشت شدگان رسيد كه به علت ناراحتي شديد از اين موضوع نامه‌اي را به صورت محرمانه به رييس مجلس خبرگان نوشتم. در همان نامه هم نگفتم كه حتما چنين اتفاقي روي داده است بلكه گفتم كه شايعه شده كه چنين ماجرايي روي داده و افرادي از آشنايان خودمان نيز اين مطلب را گفته‌اند و تاكيد كردم كه انشاء الله اخباري دروغ و شايعه باشد ولي بايد اين اخبار بررسي شود تا اگر شايعه‌اي بيش نيست كه همه از رفتارها و عملكردها با قاطعيت دفاع كنيم ولي اگر هم در مواردي چنين اتفاقي روي داده است بگوييم كه عاملان اين قضيه جز نيروهاي خودسر بوده‌اند كه بايد معرفي و مطابق قانون مجازات شوند تا اينكه ساحت مقدس جمهوري اسلامي ايران را از چنين مباحثي پاك كنيم كه چنين موضوعي در تاريخ ثبت نشود و شاخ و برگ فراواني به آن داده شود و از سوي ديگر خون بچه‌هايي كه در اين راه كشته شده اند تضييع گردد. "
حجت الاسلام كروبي افزود: "‌من در اين نامه تاكيد كردم كه اگر هم چنين اتفاقي روي نداده است و ثابت شد كه اين چنين نبوده از زبان ما كه خودمان به انتخابات معترض بوده‌ايم مطرح شود تا حداقل عده اي باور كنند"
كروبي با اشاره به برخوردهايي كه در واكنش به انتشار چنين نامه اي صورت گرفت گفت: "‌بيش از ده روز منتظر پاسخ نامه‌ام بودم ولي به من خبري نرسيد و بنابراين اين نامه را علني كردم و در اين ميان جمعيت بسياري از دلسوزان نظام مرا تحسين كردند و برخي هم دوستانه انتقاداتي را مطرح كردند كه من نيز استقبال كردم ولي در همين راستا برخي از تريبون نماز جمعه،‌مجلس، وابستگان به نهادهاي نظامي، سايتها و خبرگزاري‌ها، مطبوعات و صدا و سيما به بنده فحاشي كردند. ولي از اين ميان آنچه بيش از همه تاسف مرا برانگيخت مطالبي بود كه از تريبون نماز جمعه عليه من مطرح شد.
اظهارات قبلي كروبي بازتاب وسيعي در رسانه هاي بيگانه پيدا كرد ولي اين رسانه ها از عقب نشيني كروبي از اظهارات قبلي عليرغم شعار دروغين بي طرفي در انعكاس اخبار هيچ خبري منتشر نكردند.


Tags
Last Updated on دوشنبه ، 1 آذر 1389 ، 15:27
 
Secured by Siteground Web Hosting