bbbbb40
خیانت های شیخ خائن قسمت 7 چاپ فرستادن به ایمیل
نوشته شده توسط مدیر خبری   
دوشنبه ، 1 آذر 1389 ، 14:14
  18
2662

alt

خیانت های شیخ خائن پس از انتخابات 88 بقدری آشکار بود که باعث دلگرمی وحمایت های دشمنان نظام شد. تا جایی که مسعود رجوی سرکرده گروهک منافقین که دستش به خون مردم بیگناه ایران آلوده است نیز از او حمایت کرد.

سركرده گروهك تروريستي منافقين در پيامي با اعلام حمايت از كروبي نوشت: تا همين جا هم كه كروبى قدم برداشته، شايسته و ارزشمند است و كروبى اكنون پس از 21سال به همان‌جا مي رسد كه منتظرى رسيد.

 مسعود رجوي سركرده گروهك تروريستي منافقين در پيامي در حمايت از كروبي اعلام كرد: به‌ راستى كروبى هم ديگر به تنگ آمده و اكنون پس از 21سال به همان‌جا مي رسد كه منتظرى رسيد.

سركرده گروهك منافقين در ادامه افزود: اى كاش كه آقايان منتظرى و كروبى و ديگرانى كه از اين پس به آنان مى‌پيوندند، از سى سال پيش نسبت به همين شقاوت‌ها و شناعت‌ها بيدار و هشيار شده بودند اما باز هم دير نيست و بنى‌بشر براى جبران مافات تا لحظه وفات فرصت و امكان بازگشت دارد.
رجوي در اين پيام خطاب به كروبي نوشت: آخر در زندانها و شكنجهگاههاى خمينى و لاجوردى و در واحدهاى مسكونى قزلحصار از اول همين بساط بود.

وي ادامه داده: واضح است كه تا همين جا هم كه كروبى قدم برداشته، شايسته و ارزشمند است.
رجوي در پايان مي گويد: با اشرفيان خونفشان و با اشرفنشانان در ايران و سراسر جهان براى چادر زدن در خاوران هم اعلام آمادگى و ثبت‌نام كرده‌ايم. اگر خواستار آسودگى و خلاصى خود و رها شدن مردم ايران از اين همه ظلم و ستم هستيد، اين تمامى حقيقت است. تنها راه، آزادى و حاكميت مردم ايران است.


Tags
Last Updated on دوشنبه ، 1 آذر 1389 ، 14:30
 
Secured by Siteground Web Hosting