bbbbb40
خیانت های شیخ خائن 4 چاپ فرستادن به ایمیل
نوشته شده توسط مدیر خبری   
يكشنبه ، 16 آبان 1389 ، 23:19

در تاریخ 88/3/3 مهدی کروبی اولین نطق تلویزیونی خود را برای انتخابات دهم ریاست جمهوری بیان کرد  .او روی جمله ای از حضرت امام تاکید کرد که بعد از انتخابات تمامی ، آن را نقض کرد.

 كروبي در اولین نطق تلویزیونی تأكيد كرد: امام سه كلمه دارد كه بسيار مهم است و آن جمهوريت، اسلاميت و ايرانيت نظام است كه ما در حال حاضر احساس مي‌كنيم با آن اهتمامي كه امام روي آنها داشت اين سه كلمه در حال حاضر آسيب مي‌بيند.


وي اظهار داشت: ما اساس نظام را در اين سه مورد مي‌بينيم از اينرو هر كدام از اين موارد آسيب بينند طرف مقابل آنها نيز آسيب خواهد ديد و در نهايت تبعات زيادي نيز خواهد داشت.

خیانت کروبی به جمهوریت نظام :

با اعلام نتایج انتخابات و مشخص شدن شکست سنگین موسوی و کروبی ، این دو خائن اصل انتخابات را زیر سوال بردند و شعار دروغ تقلب را سر دادند. رهبر انقلاب در جهت روشن شدن ادعای این دو و حفظ قانون اساسی و صیانت از آراء ملت که همه و همه در جهت حفظ جمهوریت نظام بود ، با تمدید مهلت بررسی شکایات از مدعیان تقلب خواستند مستندات خود را به شورای نگهبان تسلیم کنند اما موسوی و کروبی بدون ارائه هیچ دلیل و مدرکی اصل انتخابات را هدف گرفته و خواهان ابطال آن شدند.

کروبی که در نطق تلویزیونی خود پیش از انتخابات با تکیه بر کلام امام راحل بر حفظ جمهوریت نظام تاکید می کرد بدون ارائه دلیل و مدرک می خواست میلیونها رای مردم عزیز ایران را به خاطر خودکامگی از بین ببرد و اگر درایت و شجاعت رهبر معظم انقلاب در صیانت از آراء ملت ، نبود ضربه سختی به جمهوریت نظام وارد می شد .

خیانت کروبی به اسلامیت :

طبق فرمایش حضرت امام مهمترین اصل نظام مقدس جمهوری اسلامی اصل ولایت فقیه بود. اصلی که موجب حفظ اسلامیت نظام می شد. در نظامی که امام بر پا کرد و کروبی ادعای حمایت از آن را داشت ، فرمان ولی فقیه فصل الخطاب است .

اما کروبی به همراه موسوی فرمان رهبر معظم انقلاب را زیر پا گذاشت و تاکید کرد رهبری نظر خودش را دارد و ما نظر خودمان . او پس از نماز جمعه وحدت بخش رهبر معظم انقلاب باز هوادارانش  را به شورش و تظاهرات تشویق کرد و عملا مهمترین اصل اسلامیت نظام را نادیده گرفت.

خیانت کروبی به ایرانیت :

مهدی کروبی پس از شکست در انتخابات بارها و بارها با همکاری رسانه های ضد انقلاب ادعاهای دروغ خود را در سطح جهان منتشر کرد و منجر به بدبینی جهانیان به دولت ایران اسلامی را فراهم کرد.

از همه زشت تر ادعای تجاوز به زندانیان سیاسی بود . او طی نامه ای به هاشمی رفسنجانی بدون ارائه مدرک و دلیل این ادعا را مطرح کرد که به سرعت در اکثر رسانه های دشمنان انقلاب منتشر شد.

مهدی کروبی در تمام ابعاد با زیر پا گذاشتن توصیه های امام راحل  به نظام مقدس جمهوری اسلامی ایران خیانت کرد و موجبات شادی دشمنان امام و انقلاب را فراهم نمود.


Tags
 
Secured by Siteground Web Hosting