bbbbb40
نقد ویژه نامه دیدار موسوی و کروبی منتشر شده از سایت کلمه چاپ فرستادن به ایمیل
نوشته شده توسط مدیر خبری   
پنجشنبه ، 13 آبان 1389 ، 17:14

ممانعت دیدار طرفین به این دلیل است که دو میکروب ناچیز به یک میکروب بزرگ تبدیل نشوند.چون اگر میکروب بزرگ تر شود ، محتمل است به دیگران و جامعه سرایت نماید. از طرفی هزینه زیادی نیز جهت درمان این میکروب تعلق می گیرد . موسوی و کروبی، خودتان می دانید که چقدر آلودگی دارید.به کارنامه سال گذشته خود نگاه کنید .سراسر تولید میکروب و هدایت به سمت جامعه بوده است . همانند بعضی از دیوانگان که در سطح شهر از غذاهای اضافه و دور ریخته سطح زباله استفاده می کنند شما دو میکروب نیز نسبت به آلودگی وجود ، فکر ، اندیشه ، کلام ، ارتباطات  و گذشته ی خود هیچ حساسیتی ندارید .که البته جای تاسف است . تاسف از آن جهت که خودشناسی و پیشگیری و درمان بلد نیستید . آلودگیتان آنقدر زیاد است که توجه ندارید.

وزن شما ، درون شما ، نهان شما ، ظرفیت شما ، اعتبار شما ، حیثیت شما ، باور شما ، بصیرت شما ، اعتقاد شما ، اهداف شما ، استراتژی شما دو میکروب در سال گذشته توسط ملت ایران مورد ارزیابی قرار گرفت. مردم شریف ایران ، همانها که به فرموده حضرت امام پابرهنگان و قشر پایین  ولی تاثیرگذار جامعه هستند به اخلاق بچه گانه شما پی بردند.و خدا را شاکریم که اتفاق سال 88 افتاد و شما دو میکروب ، خود و ماهیت و ظرفیت خود را نشان دادید و ما اینبار امانت را به دوش شما نگذاشتیم . و چون مردم شما را شناختند و از خود طرد کردند ، حاکمیت را متهم به تقلب کردید و مدعی عدم آزادی بیان شدید!

نگاهی به مطبوعات منتقد دولت بیندازید. ببینید که چقدر آزادانه انتقاد و حتی بعضی اوقات توهین می کنند.

به نوشته ها و بیانیه های خود که توسط رسانه های ضد انقلاب بطور گسترده منتشر می شود  بنگرید .آیا  هیچ ملاحظه ای نسبت به منافع ملی دارید؟ آیا اصلا تعصب دینی و ایرانی دارید؟

از شما  می خواهم که در مورد انتخابات  دیگر هیچ نگویید و بیش از این خود را مورد تمسخر دو.ستان  و حامیان سابق ، قرار ندهید که حامیان خارج نشینتان دست برداشتند . چون فهمیدن که شما بی اثر تر از آنی هستید که انتظار داشتند .

در مورد طرح هدفمندی یارانه ها نیز باید گفت خدا را شکر که اجماع بین مردم و مسئو لین در اجرای آن وجود دارد. این یک طرح اقتصادی و یک فرصت برای نظام و آیندگان این سرزمین است و اراده جدی برای اجرایی کردن آن وجود دارد .حالا چون  در این طرح جایی برای بعضی افراد خودفروخته و نالایق و سودجو نیست  شما از اجرای آن گله دارید؟

روزبه روز مواضع شما دو میکروب سیاسی برای دانشگاهیان و فرهیخته گان این جامعه روشنتر می شود . حتی دیدید که زندانیان باصطلاح طرفدار شما در اعترافات ، محاکمه ها و مصاحبه ها چه گفتند . هر که جای شما بود از شرم و خجالت در برابر این مردم سر به زیر افکنده بود . شما را به وجدانتان واگذار می کنیم. در خلوت پیش وجدانتان می دانید که چه کرده اید و چه جنایتی در حق ایران و ایرانی انجام داده اید.

خدا را شاکریم که این انقلاب با یاری خدا و پشتوانه مردم به پیروزی رسید و به پشتوانه همین مردم به راه خود ادامه خواهد داد و در مسیر خود خار خاشاک و میکروب هایی نظیر شما را بیرون خواهد ریخت و در صراط مستقیم در راه خود به پیش خواهد رفت.

مسئولین این نظام همانند  رهبر فقید انقلاب حضرت امام خمینی و مقام معظم رهبری  خود را خادم این مردم می دانند و همیشه از رشادتها و بیداری مردم با عظمت و افتخار یاد می کنند. و مردم نیز پشتیبان ولایت فقیه و مسئولین نظام مقدس جمهوری اسلامی هستند.

و اگر منظور شما از مردم آندسته از حامیان شما از جمله ایادی ضد انقلاب ، منافقین و  گمراهان فرقه بهائیت است ، آری نظام با این طیف بیگانه بوده و برای پاکسازی نظام مقدس جمهوری اسلامی با آنان برخورد می کند. حمایت اکثریت قاطع مردم ایران با کسانی است که حادثه عظیم 9 دی ، 22 بهمن و روز قدس را آفریدند.

من نیز قطره ای از دریایی هستم که اینگونه پاسخت را می دهم تا با خود نیندیشید که ملت از وجود میکروبهایی مثل شما غافل شده است. این را بخاطر داشته باشید که خار و خاشاک  ،ملت عزیز ایران نیستند .بلکه شما و امثال شما هستید که از صحنه ی انقلاب حذف خواهید شد.    

فرزاد امیری


Tags
Last Updated on پنجشنبه ، 13 آبان 1389 ، 17:25
 
Secured by Siteground Web Hosting