bbbbb40
نه بزرگ سید محمد خاتمی به دو میکروب سیاسی چاپ فرستادن به ایمیل
نوشته شده توسط مدیر خبری   
پنجشنبه ، 13 آبان 1389 ، 12:38
  7
3038

هرچند انتقاداتی به گذشته خاتمی وجود دارد اما با گذشت زمان ثابت شد  که وی با این دو میکروب سیاسی تفاوت های بسیار دارد. خاتمی می داند که این دو میکروب برای وی و جبهه اصلاحات  بسیار خطرناکند . لذا با احتیاط کامل با این افراد برخورد می کند .

کنار کشیدن خاتمی از اطراف این میکروب ها نشان دهنده شعور و شناخت او از آینده ی تاریک سیاسی این دو است و این موضوعی است که جای تامل دارد .

در حوادث پس از فتنه بار ها و بارها موسوی و کروبی دست نیاز به سمت خاتمی دراز کردند ولی دست خالی برگشتند . این دو ویروس سیاسی ، که به وسیله مردم در معرض نابودی قرار گرفته اند تنها راه نجات خود را نفوذ در افرادی مثل خاتمی می دانند . بنابر این در هر فرصتی باز هم دست نیازشان به سمت خاتمی دراز است.

خاتمی تا کنون خود را از آلوده شدن توسط این دو نفر حفظ کرده و می داند که این دو شعور سیاسی ندارند و آینده اصلاحات را به ورطه نابودی خواهند کشاند. او می داند که موسوی و کروبی تمام پلهای پشت سر خود را خراب کرده اند و راه بازگشتی برایشان نمانده است . خاتمی می داند که این دو نه در بین مردم جایگاهی دارند و نه  از سوی حاکمیت به آنها توجی خواهد شد.شخصی به طنز می گفت : " این دو شخصیت پنچر شده ، دائم به خاتمی التماس می کنند. آقا اگه باد میخوای برو پمپ باد .پنچریت سنگین است ، خودت رو نمی تونی بکشی دنبال سرنشین هستی؟!مواظب باش جفت لاستیکت پنچر نشه !!!"

 خاتمی در تمام دوران پس از انتخابات سعی در مبری نشان دادن خود از این دو میکروب سیاسی داشته است. ما هم امیدواریم تا خاتمی خود را بطور کامل از این دو ویرس پاک کرده و از آنها اعلام برائت کند تا جبهه اصلاحات بیش از این دچار آسیب نشود.

حسین حسینی


Tags
Last Updated on چهارشنبه ، 19 آبان 1389 ، 12:32
 
Secured by Siteground Web Hosting