bbbbb40
ماجراهای نامه های شیخ ما! چاپ فرستادن به ایمیل
نوشته شده توسط مدیر خبری   
دوشنبه ، 3 آبان 1389 ، 11:39
  7
5347

alt

سحام نیو : شیخ ما از آنجایی که یک احساس مسئولیت جهانی در وجود خود احساس کردندی ! پس از ارسال تبریک به مناسبت  نجات معدنچیان شیلیایی ، چند روزی است موضوع جدیدی برای صدور نامه نیافتندی ! لذا احتمالا به توصیه همسر با وفای خود ( همان همسر اول را می گویم !) به تقویم روی آوردندی و مناسبت ها را جدا کردندی و نامه هایی بدین شرح ارسال نمودندی:

مناسبت های پیش رو:

3 آبان: تولد مکتشف قطب شمال: در چنین روزی در سال 1888 میلادی ریچارد بیرد ،  کاشف قطب شمال دیده به جهان گشود.کروبی: این اکتشاف بزرگ را به مردم خون گرم قطب شمال تبریک می گویم!

 

5 آبان: اختراع نایلون: درچنین روزی درسال 1938 میلادی ، دوپون برای اختراع جالب خود که ازمواد آلی به دست می آمد ، نام نایلون را نهاد .کروبی: اختراع نایلون هم فرصت بود و هم تهدید، اما لعنت به کسی که دم خونه های من و بچه هام و ..... آشغال بریزه!

 

6 آبان: نخستین مبارزه محمد علی کلی: در چنین روزی در سال 1960 میلادی محمد علی کلی نخستین مبارزه حرفه ای خود را در ورزش بوکس و مشت زنی با پیروزی خاتمه داد. کروبی: محمد علی جان! من و شیرین عبادی تورا فرزند خود می دانیم. به مبارزه خود ادامه بده!

 

7 آبان: جابجایی قبر استالین: در چنین روزی در سال 1961 میلادی حزب کمونیست اتحاد جماهیر شوروی سابق ،  فرمانی را تصویب کرد که در آن قبر جوزف  استالین از قبر لنین جدا می شد . کروبی: وا اسفا فضاحت به جایی رسیده که یک شخص خدوم را از قبر خود نیز تبعید می کنند!

 

9 آبان: ترک خاک ایران: در چنین روزی در سال 1918 میلادی، نیروهای دولت شکست خورده  دولت عثمانی در جنگ اول جهانی خاک ایران را ترک کردند. کروبی: خاک ایران که روزی مهد تمدن به شمار می رفت امروز با بی توجهی مسئولان امر ترک خورده و خشک شده!

 

11 آبان: تولد جرج بول: در چنین روزی  در سال 1815 میلای جورج بول ریاضیدان انگلیسی دیده به جهان گشود . کروبی: بول عزیز تولدت مبارک!

 

13 آبان: اختراع نخستین پای مصنوعی: در چنین روزی در سال 1846 میلادی بنجامین پالمر نخستین پای مصنوعی را اختراع کرد و آن را به نام خود به ثبت  رساند . کروبی: خوشا به حال کسانی که همواره در راستای خدمت به بشریت گام برمی دارند پیشنهاد می شود فکری هم برای سر کچل ما بکنند!

 

17 آبان: اختراع دستگاه دافع حشرات: درچنین روزی در سال 1910 ویلیام اچ فارست دافع حشرات را کشف کرد . کروبی با این اختراع مرا به یاد یک دوست بسیار گرامی خود افتادم که در وصفم سرود: ای مگس عرصه سیمرغ نه جولانگه توست عرض خود می بری و زحمت ما می داری!

 

27 آبان: سوختن مردم در واقعه راه آهن لندن: درچنین روزی در سال 1987 میلادی 31 نفر از مردم انگلستان در آتش سوزی شلوغ ترین راه آهن لندن بنام کینگز کراس سوختند . کروبی: من شما را درک می کنم چرا که زمانی من هم در مصاف بارقیبم در انتخابات، آرای باطله را می گویم کم آوردم، تا فی ما تحت سوختم!

 

29 آبان: دیدار سادات از پارلمان رژیم صهیونیستی: در چنین روزی در سال 1997 میلادی انور سادات رییس جمهور مصر به  عنوان نخستین رهبر عرب از  پارلمان رژیم صهیونیستی  دیدار کرد .

کروبی: به امید روزی که ساداتی همچون برادر موسوی و خاتمی نیز شرفیاب شوند منم با خودتون ببرید کلکا!

 

 

...


Tags
Last Updated on چهارشنبه ، 12 آبان 1389 ، 16:13
 
Secured by Siteground Web Hosting