bbbbb40
آخوندی حق دارد برای ایران نگران باشند چاپ فرستادن به ایمیل
نوشته شده توسط Administrator   
پنجشنبه ، 12 بهمن 1396 ، 10:37
ایشان بیش از هر کس به توانایی های خویش در مدیریت بر چنین حوزه مهمی آگاه است. پس حق دارند برای ایران نگران باشند. 207
2863
در خبر‌ها آمده بود که جناب آخوندی وزیر محترم راه و شهرسازی فرموده اند از اینکه دولت و مجلس دچار روزمرگی شده اند برای ایران نگرانند.

نگرانی ایشان در مورد کشور عزیزمان ایران به ویژه در حوزه وسیع تحت مدیریت جناب آخوندی کاملا به حق است. برای درک این موضوع لازم است نگاهی اجمالی به وضعیت فرودگاه ها، جاده ها، راه و ترابری و شهرسازی کشورمان داشته باشیم، نه فقط برای این چند روزه بحران برفی که صدای دوست و دشمن را درآورده و گردش امور برای مسافران نه در ایران و بسیاری از کشور‌ها را مختل نموده است، بلکه در طول سال به ویژه سال‌هایی که ایشان بر این حوزه مدیریت نموده اند.

به هر حال ایشان بیش از هر کس به توانایی‌های خویش در مدیریت بر چنین حوزه مهمی آگاه است. پس حق دارند برای ایران نگران باشند. از نگاه ایشان همیشه، مقصر دیگرانند. یک روز راننده مشکل دارد. یک روز سیستم ترمز اتوبوس مقصر است. یک روز سازمان برنامه و بودجه؛ یک روز وزارت اقتصاد؛ یک روز باران، یک روز برف، یک روز کاهش دید خلبان آنهم در روز آفتابی! امروز هم روزمرگی دولت و مجلس.

جناب آخوندی واقعا تا کی فرافکنی؟ درست فرموده اید که دولت و مجلس مقصرند؛ اما این تقصیر نه به واسطه روزمرگی است بلکه به واسطه میدان دادن به مدیرانی هم، چون شماست که نگاه بالا به پایین به مردم دارید و انگار بر سر این ملت منت گذاشته و رخت وزارت به تن کرده اید. به جای این فرافکنی‌ها بهتر است به خاطر کم کاری‌ها و بلا‌هایی که بر سر مردم شریف و محجوب کشورمان بر اثر مدیریت حضرتعالی آمده است پاسخگو باشید.

حتی اگر نمی‌خواهید به افکار عمومی پاسخگو باشید حداقل پیش وجدان خود یک بار این مسائل را مرور بفرمایید.

 
Secured by Siteground Web Hosting