bbbbb40
آفتاب به داد شهردار تهران رسید! +تصاویر چاپ فرستادن به ایمیل
نوشته شده توسط Administrator   
سه شنبه ، 10 بهمن 1396 ، 12:27
با اینکه آقای نجفی سعی داشت درختان تهران از سنگینی برف رها کند، باد و نور خورشید برای حل مدیریت بحران وارد صحنه شدند هم یخ معابر از بین رفت و هم برف درختان تکانده شد. 303
4382
آفتاب به داد شهردار تهران رسید! +تصاویر

از دو روز پیش، پایتخت‌نشینان کاهش برودت هوا و بارش برف بی‌سابقه‌ای را در چند سال اخیر، تجربه کردند و البته این تجربه، خالی از مشکلات هم نبود؛ تردد و حمل‌ونقل در پایتخت با مشکل‌های جدی روبه‌رو شد و بسیار یاز شهروندان برای از بین بردن برف و یخ معابر، خودشان اقدام به جستجو برای پیدا کردن کیسه‌های شن و ماسه کردند.

از سوی دیگر، «محمد علی نجفی» شهردار تهران در توییترش نسبت به تلاش برای حفظ درختان نوشت: بخش قابل‌توجهی از همکاران سخت‌کوشم در شهرداری تهران، بدون استراحت در حال تلاش برای بازگشایی معابر هستند. یکی از دغدغه‌های ما حفاظت از درختان است، ما را یاری کنید.

از سوی دیگر نجفی درخواست بازهم، دیگری را هم از شهروندان تهرانی داشت و آن‌هم کمک برای تکاندن برف از روی درختان است.با همه تدابیر شهرداری برای مدیریت بحران بارش برف، به نظر می‌رسد هم مدیریت شهری و هم شهروندان تهرانی در تکاندن برف درختان و پاک‌سازی معابر قدری کم‌کاری داشته‌اند و امروز با حضور در خیابان‌های تهران، علاوه بر شاخه ها و درخت‌های سرخم کرده و شکسته، شاهد حجم انبوهی از برف بر روی درختان در خیابان‌های اصلی تهران بودیم.

از سوی دیگر، برآمدن آفتاب هم یخ معابر را آب کرد و هم باعث کاهش سنگینی بار برف روی درختان شد و بار بزرگی از روی دوش مجموعه مدیریت شهر تهران و نجفی شهردار پایتخت برداشت. 
Secured by Siteground Web Hosting