bbbbb40
نمایندگان در راه اوین/ دیدار با زندانیان اغتشاشات اخیر چاپ فرستادن به ایمیل
نوشته شده توسط مدیر خبری   
شنبه ، 7 بهمن 1396 ، 09:05
سخنگوی کمبیسیون حقوقی و قضایی مجلس از بازدید نمایندگان از زندان اوین خبر داد و گفت: ما در این بازدید با زندانیان اغتشاشات اخیر ملاقات و با آنها گفتگو خواهیم کرد. 314
5144

حجت الاسلام و المسلمین حسنعلی نوروزی نماینده رباط کریم در مجلس شورای اسلامی با اشاره به اغتشاشات اخیر و بازداشت تعدادی افراد در این زمینه گفت: بعد از این بازداشتی ها شاهد بروز برخی حاشیه ها و اتفاقات در خصوص زندانیان بودیم از جمله خودکشی برخی افراد در زندان.

وی افزود: به همین دلیل الهیار ملکشاهی رئیس کمیسیون قضائی و حقوقی مجلس درخواستی داشتند تا تعدادی از نمایندگان با حضور در زندان اوین با بازداشتی های اغتشاشات اخیر دیدار و ملاقات داشته باشند.

سخنگوی کمبیسیون حقوقی و قضایی مجلس تصریح کرد: با این درخواست موافقت شد و ما تعدادی از اعضای کمیسیون مذکور و تعدادی از اعضای کمیسیون امنیت ملی و سیاست خارجی به زندان اوین می رویم.

حجت الاسلام و المسلمین نوروزی افزود: این دیدار در صبح روز یکشنبه انجام می شود که در حین حضور در زندان از بندهای مختلف زندان بازدید خواهیم کرد و در گفتگو با زندانیان گزارشی هم تهیه می کنیم و تحویل کمیسیون قضایئ و حقوقی و سپس تحویل هیئت رئیسه مجلس می دهیم.

وی گفت: علاوه بر اینجانب و رئیس کمیسیون قضائی،سه عضو دیگر کمیسیون (محمد دهقان نماینده چناران، محمد جواد فتحی نماینده تهران و محمد کاظمی نماینده ملایر) هم در این بازدید حضور خواهند داشت. ضمن اینکه هنوز اسامی اعضای کمیسیون امنیت ملی و سیاست خارجی جهت حضور در این بازدید اعلام نشده است.

سخنگوی کمبیسیون حقوقی و قضایی مجلس اظهار امیدواری کرد تا با حضور در زندان اوین از نزدیک با زندانیان صحبت و برخی مسائل مطرح شده روشن شود.

 


 
Secured by Siteground Web Hosting