bbbbb40
بازنشستگان وضعیت نابسامانی دارند/ بیمه روز به روز بی‌قاعده‌تر می شود چاپ فرستادن به ایمیل
نوشته شده توسط مدیر خبری   
سه شنبه ، 3 بهمن 1396 ، 10:48
رییس کمیسیون صنعت اتاق بازرگانی تهران گفت: در مورد بیمه روزبه‌روز بی‌قاعده‌تر می‌شویم و اعداد کلانی را برای شرکت‌ها در نظر می‌گیرند که قابل توجیه نیست. 285
4726

 

مهدی پورقاضی در گفت وگوز اظهار داشت: نرخ بهره‌ای که در بانک‌ها وجود دارد و فسادی که در آنها شکل گرفته، موجب می‌شود که نتوان از سیستم بانکی کشور دفاع کرد.

وی افزود: در مورد بیمه روزبه‌روز بی‌قاعده‌تر می‌شویم و اعداد کلانی را برای شرکت‌ها در نظر می‌گیرند که قابل توجیه نیست.

رییس کمیسیون صنعت اتاق بازرگانی تهران تصریح کرد: از آن طرف دیگر، افرادی که قرار است از خدمات تامین اجتماعی استفاده کنند، همگی ناراضی هستند. بازنشستگان وضعیت نابسامانی دارند.

پورقاضی عنوان کرد: سازمان مالیاتی و وزارت اقتصاد کارهایی را در جهت شفاف‌سازی انجام داده است اما همچنان سلیقه‌ای عمل کردن و مبتنی بر فرد بودن وجود دارد.

وی تصریح کرد: همچنان روابط این موضوع‌ها را تعیین می‌کند. به طور کلی وضعیت مالیات رو به بهبود است و بقیه رو به بدتر شدن است.

رییس کمیسیون صنعت اتاق بازرگانی تهران ادامه داد: در زمان دولت اصلاحات ارز تک‌نرخی شد و اقدام مثبتی انجام گرفت. در زمان آقای روحانی نیز تورم ۳۰، ۴۰ درصدی به حدود ۸ درصد رسید و ثبات اقتصادی به وجود آوردند. این نکات مثبی بوده که تاکنون در اقتصاد کشور رخ داده است اما در بقیه موارد استراتژی توسعه اقتصادی نداریم.

پورقاضی متذکر شد: مسئولان اقتصادی کشور هرکدام کار خود را انجام می‌دهند و با توجه به وضعیت روز تصمیم می‌گیرند.این نشان‌دهنده این است که مسیر و نقشه راه نداریم.

 


Last Updated on سه شنبه ، 3 بهمن 1396 ، 14:43
 
Secured by Siteground Web Hosting