bbbbb40
نگاهی به کارنامه تروریست های اعدامی سال 67 چاپ فرستادن به ایمیل
نوشته شده توسط مدیر خبری   
سه شنبه ، 29 فروردين 1396 ، 13:23
بیان اقدامات تروریستی گروهکها برای جوانان و کسانی که دهه خونبار 60 و اوج جنایت گروهک تروریستی 171
9481

در 30 خرداد 1360، یعنی زمانی که مجلس شورای اسلامی به دلیل بی‎کفایتی‌ و اقدامات غیرقانونی بنی‎صدر، طرح دو فوریتی عدم کفایت سیاسی وی را تصویب کرد گروهک تروریستی منافقین اطلاعیه ای صادر و آغاز رسمی شورش مسلحانه علیه نظام جمهوری اسلامی و جنگ تمام عیار با مردم و نظام را اعلام نمود.

منافقین را ندیده باشند و یا یادآوری برای آنهایی که دیده اما فراموش کرده اند که چه برسر مردم کوچه وبازار در آن سالها می آمد یکی از ضرورتهای انکار ناپذیر این روزها می باشد.

بنا بر این گزارش مردم بیاد دارند که در 30 خرداد 1360، یعنی زمانی که مجلس شورای اسلامی به دلیل بی‎کفایتی‌ و اقدامات غیرقانونی بنی‎صدر، طرح دو فوریتی عدم کفایت سیاسی وی را تصویب کرد گروهک تروریستی منافقین اطلاعیه ای صادر و آغاز رسمی شورش مسلحانه علیه نظام جمهوری اسلامی و جنگ تمام عیار با مردم و نظام را اعلام نمود.

عصر روز شنبه 30 خرداد 60، پس از تصویب عدم کفایت سیاسی بنی‎صدر در مجلس و در همان لحظات اعضا و هواداران این گروهک تروریستی در تهران و چند شهر دیگر دست به شورش مسلحانه و ایجاد

تیر و شهریور خونین سال 60 که در آن حزب جمهوری و ساختمان نخست وزیری منفجر شد و منجر به شهادت آیت الله بهشتی و رجایی و باهنر و بسیاری دیگر از مسئولین شد را همه بخاطر دارند و یا ششم تیر 60 و سوء قصد به جان امام خامنه ای در مسجد اباذر. که اینها بخشی از مهمترین اقدامات این گروهک علیه مسئولان عالی رتبه نظام بود.

خشونت در خیابانها و آتش زدن اموال مردم زدند.

این گروهک ابتدا دست به ترور مسئولان نظام زدند تیر و شهریور خونین سال 60 که در آن حزب جمهوری و ساختمان نخست وزیری منفجر شد و منجر به شهادت آیت الله بهشتی و رجایی و باهنر و بسیاری دیگر از مسئولین شد را همه بخاطر دارند و یا ششم تیر 60 و سوء قصد به جان امام خامنه ای در مسجد اباذر. که اینها بخشی از مهمترین اقدامات این گروهک علیه مسئولان عالی رتبه نظام بود.

همه این اقدامات به امید حمایت مردم از آنها برای تغییر نظام بود ولی مردم در مراسمات شهدا با شعارهای خود نفرت بیش از حد از گروهک تروریستی منافقین را نشان می دادند و این شد که گروهک تروریستی منافقین کینه مردم را به دل گرفت و در کنار ترور سایر مسئولان به اقدامات وحشیانه خود علیه مردم عادی کوچه و بازار روی آورد.

شاید مهمترین

شاید مهمترین اقدام این گروهک تروریستی علیه مردم عادی کوچه و بازار در سالهای 60 و 61 اتفاق افتاد که این اقدامات به غیر از ترورهای هدفمند مسئولان نظام بود لذا تعداد 366 مورد ترور مردم عادی فقط در استان تهران توسط اعضای گروهک تروریستی منافقین در این دو سال انجام شد.

اقدام این گروهک تروریستی علیه مردم عادی کوچه و بازار در سالهای 60 و 61 اتفاق افتاد که این اقدامات به غیر از ترورهای هدفمند مسئولان نظام بود لذا تعداد 366 مورد ترور مردم عادی فقط در استان تهران توسط اعضای گروهک تروریستی منافقین در این دو سال انجام شد.

همچنین در سالهای دیگر نیز حملات کوری علیه مردم صورت گرفت به عنوان مثال در 24 اسفند 63 گروهک تروریستی منافقین با قرار دادن بمبی 7 کیلویی در محل برگزاری نماز جمعه تهران که به امامت رهبر معظم انقلاب حضرت آیت‌الله خامنه‌ای، برگزار شده بود 14 نفر را به شهادت و 88 نفر دیگر را هم مجروح کردند.

به گزارش عصر امروز اما این اقدامات که دیگر مسئولان گروهک تروریستی منافقین را راضی نمی کرد

تروریستهای منافق با این تحلیل که عراق بازنده نخواهد بود، تصمیم گرفتند در کنار صدام علیه مردم کشور قرار بگیرند. لذا پس از مذاکرات رجوی و طارق عزیز وزیر امور خارجه وقت عراق در پاریس، تشکیلات تروریستی منافقین به همراه رجوی و مریم به بغداد منتقل شدند و خیانت رسمی با ورود به جنگ علیه مردم ایران را کلید زدند.

آنها را وارد فاز دیگری از جنگ با ملت ایران کرد، آنهم همکاری علنی و رسمی با صدام در جنگ علیه ایران!

تروریستهای منافق با این تحلیل که عراق بازنده نخواهد بود، تصمیم گرفتند در کنار صدام علیه مردم کشور قرار بگیرند. لذا پس از مذاکرات رجوی و طارق عزیز وزیر امور خارجه وقت عراق در پاریس، تشکیلات تروریستی منافقین به همراه رجوی و مریم به بغداد منتقل شدند و خیانت رسمی با ورود به جنگ علیه مردم ایران را کلید زدند.

گروهک تروریستی منافقین در طول جنگ عملیات های ایذایی مختلفی در مرزها علیه جمهوری اسلامی انجام داد اما مهمترین و احمقانه‌ترین اقدام این گروهک تروریستی «عملیات فروغ جاویدان» در آخرین روزهای جنگ تحمیلی، و پس از آنکه ایران قطعنامه آتش بس را پذیرفت بود.

اعضای این گروهک فریب‎خورده، با تجهیزات و سلاحهایی

همه این خیانتها دلیل عمده اعدام افراد این گروهک تروریستی که حاضر نشده بودند توبه کنند و به دامان مردم برگردند بود لذا اینها فقط بخش کوچکی از جنایتهای گسترده این گروهک تروریستی بود. گروهکی که داعش با اقداماتش در کشتار مردم خاطره آنها را زنده کرده است.

که صدام به آنها داده بود سوار بر چند دستگاه نفربر زرهی، از جاده خسروی ـ قصرشیرین وارد کشور شدند؛ و در جاده آسفالت و با سرعت شروع به پیشروی به سمت تهران نمودند. آنان چنین توجیه شده بودند که هر کجا پا بگذارند مردم به آنان می‌پیوندند و با کمک مردم و نیروی عظیم پشتیبانی مجاهدین، می‌توانند تا تهران پیشروی کنند. 
اما نیروهای نظامی و مردمی ایران، در عملیاتی به نام «مرصاد» این عده را تار و مار کردند.


به گزارش عصر امروز همه این خیانتها دلیل عمده اعدام افراد این گروهک تروریستی که حاضر نشده بودند توبه کنند و به دامان مردم برگردند بود لذا اینها فقط بخش کوچکی از جنایتهای گسترده این گروهک تروریستی بود. گروهکی که داعش با اقداماتش در کشتار مردم خاطره آنها را زنده کرده است.


 
Secured by Siteground Web Hosting