bbbbb40
آقای نماینده اصلاح طلب، شهر و شهرداری مدیون جانبازان هستند! چاپ فرستادن به ایمیل
نوشته شده توسط مدیر خبری   
چهارشنبه ، 2 اسفند 1396 ، 13:45
محمد علیخانی نماینده اصلاح طلب شورای شهر تهران در گفت‌وگو با فارس در خصوص ایرادات گرفته شده از سوی فرمانداری به طرح ترافیک جدید شهرداری اهانتی آشکار به جانبازان دفاع از وطن نموده است. 337
3575

 

محمد علیخانی نماینده اصلاح طلب شورای شهر تهران در گفت‌وگو با فارس در خصوص ایرادات گرفته شده از سوی فرمانداری به طرح ترافیک جدید شهرداری اهانتی آشکار به جانبازان دفاع از وطن نموده است.

بنا بر این گزارش وی در بخشی از اظهارات خود با بیان اینکه فرمانداری به بحث نرخ آرم طرح ترافیک جانبازان ایراد گرفته است، گفت: فرمانداری اعلام کرد جانبازان باید رایگان باشند... ما مشکل نداریم قانون گفته که جانبازان رایگان باشند ولی نگفته که پول از جیب شهرداری پرداخت شود. نصف را شهرداری بپردازد، نصف را بنیاد شهید بدهد؛ اما بنیاد زیر بار هزینه‌ها نمی‌رود و باید این موضوع را بررسی کنیم.

به گزارش خبرنگار ما اظهارات سخیف این عضو اصلاح طلب در خصوص اسوه های صبر و ایثار که شهر و شهرداری و منصب کنونی وی به برکت جانفشانی و از خودگذشتگی این عزیزان می باشد در حالی صورت گرفته است که همین حضرات از جیب شهرداری و شهر و مردم در بدو ورود به شورا، تبلت و ماشین نو و ... تهیه کرده اند و حالا که سخن از ایثارگران به میان آمده است مدافع جیب مردم شده اند؟!

به گزارش عصر امروز اینکه دعوای بین شهرداری و دولت باید توسط چه کسی حل شود مقوله ای است که چند سالی است برای شهروندان تهرانی مشکلاتی را بوجود آورده است و همین حضرات اصلاح طلب مدعی بودند که با یکدست شدن و همسو بودن شورا و شهرداری با دولت مشکلات شهروندان تهرانی را حل خواهند کرد ولی متاسفانه نه تنها چنین نشده است بلکه با این قبیل سخنان سخیف و کشاندن جنگ شهرداری و شورا با دولت به میان مردم فقط باعث آزرده شدن خاطر شهروندان و ایراد سخنانی سخیف همانند همین موضوع می شوند.

این حضرات بدانند که در 12 سال گذشته دولتها با شهردار سابق هیچ همکاری نمی کردند و شهر و شهرداری بخوبی اداره می شد و جانبازان عزیز نیز شاهد چنین گستاخی در حق خود نبودند. بلکه بزرگراهها و پل ها و تونلها برای عبور شهروندان نیز رایگان بود و هر ساله بر تعداد آنها افزوده می شد نه اینکه از اول همانند شماها مردم مطلع شوند که دیگر هیچ پل و بزرگراه و تونلی در دوران صدارت شما قرار نیست ساخته شود و فقط گرفتن پول در این دوران تنها افتخار شما می شود!؟


Last Updated on شنبه ، 5 اسفند 1396 ، 15:36
 
Secured by Siteground Web Hosting